»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Exchange 2013 import pst fajla

Member Avatar korisnika Romeo Crennel
        Na forumu od
        Feb 2009
        Poruka
        577
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel i3 2120 3.3 ghz
        • MoBo: Msi h61m-p22
        • RAM: 8 gb ddr3
        • VGA: AMD R7 260x
        • MON: LG 22 inca FHD
        • HDD: SSD 60gb Kingston
        • OPT: Dvd dual layer
        • SND: Xwave 5.1
        • INET: Kablovska
      3. Exchange 2013 import pst fajla

Pozdrav ljudi,
        trebala bi mi mala pomoc,dosao sam u novu firmu gde postoji exchange 2013 i setovan je kako treba i sve radi ok,kolega koji je pre mene to radio je kako kazu druge kolege mogao kroz exchagne managment shell da upumpa pst fajl od necijeg naloga u neciji mail i da se on pojavi u outlook-u ispod mejla od tog sto hoce da vidi i da kad on to pogleda da moze lako da obrise taj pst is outlook-a i da to sto je bilo ubaceno ne povecava mailbox od korisnika koji je gledao taj pst.

Primer:
        Mail je petar.petrovic@exc.com i hoce da se u njega ubaci pst od milan.mitrovic@exc.com i da on ispod svog mail-a ima u outlook-u mail od milana da moze da pronadje mail koji mu treba i da nakon toga moze da skloni to sve iz svog mailbox-a.

To je potrebno jer dosta ljudi se promenilo za 5 godina i potrebno je nekad naci mail-ove od bivseg kolege.

Ja to mogu da uradim klasicno da uvezem pst kroz outlook i pojavi se u folderu koji sam kreriao npr na mail-u od petra ali da bi to uradio moram da budem nakacen na njegov racunar i opet kolega kaze ono sto sam ranije naveo da ce mu taj pst napuniti mailbox(nekad pst fajl bude i preko 10gb).

Ako je neko radio slicne stvari i moze da pomogne bilo bi super,

Hvala puno u svakom slucaju.

Member Avatar korisnika Filo
        Na forumu od
        Dec 2001
        Poruka
        3.689
        Intel i386SX 12@16MHz, 4MB RAM, 40 Mb hard disk, Trident TVGA9000 graphic card 512kb RAM, SBPro 8bit, Mitsumi 2x CDROM, Zyxel 2400/9600 fax-modem, Zvucnici Multimedia 160W, Monitor Daewoo 14"

Member Avatar korisnika Wild Boy
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        2.701
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8320 & CM 212 Evo Push-Pull
        • MoBo: Asus M5A99X Evo
        • RAM: 16GB Kingston DDR3
        • VGA: Sapphire 7850 2GB Dual-X
        • MON: Dell U2312HM
        • HDD: Samsung 840 120GB, Crucial MX100 256GB, WD10EZEX 1TB, Samsung HD154UI 1.5TB, ext. Verbatim 500GB
        • OPT: LG GH22N
        • Case: CM 690 II Basic, Super Flower SF-600P14XE
        • SND: Asus Xonar DG, Logitech z623
        • LAP: Lenovo T470s
        • INET: DSL
        • Ostalo: G403, P10 Lite
      7. Citat Citiram korisnika: Romeo Crennel Pogledaj poruku
        Pozdrav ljudi,
        trebala bi mi mala pomoc,dosao sam u novu firmu gde postoji exchange 2013 i setovan je kako treba i sve radi ok,kolega koji je pre mene to radio je kako kazu druge kolege mogao kroz exchagne managment shell da upumpa pst fajl od necijeg naloga u neciji mail i da se on pojavi u outlook-u ispod mejla od tog sto hoce da vidi i da kad on to pogleda da moze lako da obrise taj pst is outlook-a i da to sto je bilo ubaceno ne povecava mailbox od korisnika koji je gledao taj pst.

Primer:
        Mail je petar.petrovic@exc.com i hoce da se u njega ubaci pst od milan.mitrovic@exc.com i da on ispod svog mail-a ima u outlook-u mail od milana da moze da pronadje mail koji mu treba i da nakon toga moze da skloni to sve iz svog mailbox-a.
        Možeš da dodeliš full access sa add-mailboxpermission na milan.mitrovi. Ukoliko koristiš -AutoMapping:$true mapirani mailbox će automatski biti dodat na petar.petrovic profil bez mogućnosti da korisnik sam ukloni taj mailbox kada mu više ne bude potreban već to moraš ponovo ti sa remove-mailboxpermission. Ukoliko se koristi $false situacija je obrnuta, mailbox se ne mapira automatski, a korisnik sam može da doda i skine tuđi mailbox. Situacija koju si ti opisao "da upumpa pst fajl od necijeg naloga u neciji mail i da se on pojavi u outlook-u ispod mejla... i da to sto je bilo ubaceno ne povecava mailbox" nije moguća.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •