Šta je novo?

Problem sa pristupanjem na racunar preko mreze od poslednjeg update win 10

dragancce

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2005
Poruke
307
Poena
330
Drugari,
poprilicno se razumem u racunare, ali ovo poslednje sto mi se desava me je potpuno sludelo. Godinama u nazad imam serovan folder na racunaru i preko tableta i es file explorera pristupam i gledam, filmove serije... Od poslednjeg update-a win 10 mi se desava neki *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam, ne vidim vise es file explorer racunar, vec moram da ga pretrazim po ip adresi i kad ga nadjem ex file mi izbacuje neku glupost da je zasticen racunar i da moram da update na premium da bih pristupio. Probao sam to isto i sa mobilnog ista situacija. Probao sam i sa risivera satelitskog, gde sam mountovao racunar, isti problem, vidi se racuna po ip adresi ali ne dozvoljava mi pristup. Naravno okrenuo sam na glavacke podesavanja za mrezu na racunaru, ma sve je isto, na prvi pogled, folder je normalno serovan iskljucena opcija za password iz shera, nemam poima sta je win 10 ukljucio.
Ako je neko imao slicnu situaciju pomozite.
Unapred zahvalan.
 
Isprobavam kad dodjem s posla, mislim da ima veze s ovim sto kaze gadafi, javljam. Hvala lepo.
 
Tako je gadafi, reseno je sada. Juce sam cackao to ali ocigledno nisam restartovao. Hvala lepo.
 
Nazad
Vrh Dno