Šta je novo?

Povezivanje tableta na tv

igor88

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruke
7,490
Poena
425
Pozdrav, prijateljima treba pomoc oko povezivanja tablet-a sa TV-om koji su tableti nisam siguran kaze opstinski su.... Mozete li mi reci kako je najbolje i najlakse da se poveze tablet sa TV-om i da se tamo slika prikazuje uzivo? Hvala
 
Pozdrav, prijateljima treba pomoc oko povezivanja tablet-a sa TV-om koji su tableti nisam siguran kaze opstinski su.... Mozete li mi reci kako je najbolje i najlakse da se poveze tablet sa TV-om i da se tamo slika prikazuje uzivo? Hvala

Pa, da bi se povezali kablom moraju imati micro hdmi port ili MHL. Moze i bezicno na smart tv. Ja povezem telefon, strimujem bezicno na xbox 360. Ima raznih nacina, moras znati tacan model, mozda nema hdmi ili podrsku za mhl na usb portu.
 
Mislim da su to low budget tableti... nisam siguran da li podrzavaju micro usb na HDMI videcu ih sutra uzivo na zalost nemam taj kabal ni da probam...
 
Verovatno bi najbezbolnije bilo da se na TV stavi Chromecast. Pretpostavljam da svi telefoni/tableti to podržavaju.
 
Nisu tv smart obicni su :-( kapiram da je jedino resenje kicro usb na hdmi pa hdmi iablom da ih povezu?
 
Zar ne moze preko Micro HDMI na HDMI kablom da se poveze? Nema Micro HDMI ulaz tablet?
 
Nema micro hdmi obican micro usb ima samo koliko sam ukapirao idem da pogledam danas pa cu videti ovo su neki opstinski tableti sumnjam da su opremljeni sa toliko izlaza :-D
 
Evo koji su tableti u pitanju... nikad cuo...
 

Prilozi

  • 21BEA56C-347D-4D22-9BD2-654D55A685DB.jpeg
    21BEA56C-347D-4D22-9BD2-654D55A685DB.jpeg
    17.6 KB · Pregleda: 55
Nazad
Vrh Dno