Šta je novo?

Pogase se ekrani i ventilatori pocnu da se vrte na 100% brzine

Najnovije za 1080ti i upravo instalirah win10 64bit ali pocelo da me zafrkava jos pre nego sam uradio novi install windowsa.

Strasno, sad sam uspeo nekako. Safe mod i DDU, iskljucen internet da windows ne instalira neki svoj i nekako uspeo. Ovakave zezancije nisam imao do sad.

Sad sam bas probao taze windows i najnovije drajvere i isto puca i gasi monitore i graficka pali ventilatore na maks brzinu.
 
Poslednja izmena:
Ako je do neceg drugog onda bi i gtx 970 trebala da pravi taj problem. Probacu sutra, kasno je i bas sam poludeo.
 
S’ obzirom da ti Gtx970 radi na oba napajanja, zakljucak je jasan.
Kod sebe mozes jos jedino pokusati: skini najnoviju ver W10 1809, instaliraj, te instaliraj najnoviji drajver. I eventualno da odneses kod nekog, na drugi racunar, da budes 100% siguran da si bas sve probao i da je kartica neispravna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Instalirao sam upravo veceras win10 1809 i najnovije drajvere bas za darksiders 3 i zabode isto. Sad *mjau**mjau**mjau* nemam kod koga da je odnesem, niko to koga znam ne prati i niti ima neku mocnu masinu.
 
Ubacio sam moju gtx 970 i radi normalno, nikakvih problema nema. Uopste ne blokira nigde. Ni mass effect ni darksiders 3.

Izgleda da cu morati da je saljem na reklamaciju, nema druge. Nemam kod kog da probam samo graficku, svi koje znam imaju laptopove na zalost.
 
salji je na reklamaciju i cuvaj klipove koje si snimao. fina je 970 jos uvek za 1080p igranje dok ne stigne druga 1080Ti.
 
salji je na reklamaciju i cuvaj klipove koje si snimao. fina je 970 jos uvek za 1080p igranje dok ne stigne druga 1080Ti.

Vidim da nemaju 1080ti pa bicu zadovoljan i ako mi daju 2080 ili pare nazad.

Sad cu bas da snimim klip sa 970 i kako ona radi bez problema.
 
vidi, istrguj lepo sa njima. ne znam kakva je trenutno prica za rtx seriju, ja ih se malo plasim pa vidi ako ikako mozes da nadjes neki 1080Ti model.
 


25 minuta na gtx 970 i bez problema. Nema onog blokiranja i paljenja ventilatora.
 
Poslao sam je na reklamaciju iz radnje, dobio papir da je primljena u originalnom pakovanju i bez ostecenja.
 
Resena mi je reklamacija. Prvo su poslali sms da je odbijena i da ce mi stici email sa dodatnim objasnjenjima. Emaila nema, ja zovem i pitam sta se to radi a oni kazu greska. Nakacim i napisem na mom nalogu gde se vodi reklamacija sve ove klipove, screenshot ekrana sms poruke, slike kako je predajem zaposlenom u radnji bez ostecenja i kazem da nemam nameru da se vise pshihicki maltretiram sa njima i da sam pozvao Republicklu trzisnu inspekciju i ostale Drzavne institucije. Posle 10 minuta stize sms da je reklamacija prihvacena i ovaj put stize i email. Kazu da mi je odobrena zamenska jer je proslo vise od 6 meseci i ne moze povracaj novca. Ja zovem opet i kazem da zamena moze samo ukoliko je ta zamena ista kao i ova sto sam doneo na reklamaciju i isto to napisem na nalogu gde mi je otvorena reklamacija. Ja gledao i znam da nema takve vise nigde da se kupi.

Jutros u 9h stize sms da mi je odobreno finansijsko razduzenje i da se javim u radnju gde sam je preuzeo sa original fiskalnim racunom od 119.990. Odneo ja to danas i pare dobijam nazad.

Eto za 4 dana resili reklamaciju i moraju da vrate novac nazad jer nemaju istu.

Mora se biti uporan i kad salju taj sms da je odbijena reklamacija da se zovu odmah inace oni probaju pa gde prodje prodje. Opasni su.
 
Resena mi je reklamacija. Prvo su poslali sms da je odbijena i da ce mi stici email sa dodatnim objasnjenjima. Emaila nema, ja zovem i pitam sta se to radi a oni kazu greska. Nakacim i napisem na mom nalogu gde se vodi reklamacija sve ove klipove, screenshot ekrana sms poruke, slike kako je predajem zaposlenom u radnji bez ostecenja i kazem da nemam nameru da se vise pshihicki maltretiram sa njima i da sam pozvao Republicklu trzisnu inspekciju i ostale Drzavne institucije. Posle 10 minuta stize sms da je reklamacija prihvacena i ovaj put stize i email. Kazu da mi je odobrena zamenska jer je proslo vise od 6 meseci i ne moze povracaj novca. Ja zovem opet i kazem da zamena moze samo ukoliko je ta zamena ista kao i ova sto sam doneo na reklamaciju i isto to napisem na nalogu gde mi je otvorena reklamacija. Ja gledao i znam da nema takve vise nigde da se kupi.

Jutros u 9h stize sms da mi je odobreno finansijsko razduzenje i da se javim u radnju gde sam je preuzeo sa original fiskalnim racunom od 119.990. Odneo ja to danas i pare dobijam nazad.

Eto za 4 dana resili reklamaciju i moraju da vrate novac nazad jer nemaju istu.

Mora se biti uporan i kad salju taj sms da je odbijena reklamacija da se zovu odmah inace oni probaju pa gde prodje prodje. Opasni su.

Prvo slovo trgovine :) ?
 
Nazad
Vrh Dno