Šta je novo?

Xeox Pro ili PV58 Wireless Gamepad - preporuke ?

nenad89

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2012
Poruke
64
Poena
160
Prvo, jedan od ovih bi bio poklon, previse je komplikovano da se uzima nesto drugo. Znam da su Xbox 360 i Xbox One dobri izbori na KP ali ne mogu da se razmatraju. Takodje mozda neke aliexpress opcije i slicno isto ne dolaze u obzir u trenutnoj situaciji.

Drugo, koristio sam xeox pro, ja sam bio zadovoljan, za divno cudo, nije mi bio problem kabl kao na Xbox 360 koja sam dva "pokvario" upravo zbog kabla. Xeox pro jedina mana je bila sto su se one pecurkice izlizale/oljusitle i pukla je guma. Jednom sam promenio u servisu za doplatu, drugi put sam jednostavno odustao. Igrao sam dosta FIFU i AC tad, pa sam ga bas koristio, tako da je bio okej xeox. Mozda sam mogao i drugi put da promenim pecurkice vrv ali odustao sam i bacio ga. Cena je isto okej, 2600-3000 otprilike. Kupio bih samo ove silikonske kapice jos, jer to je bila jedina mana, jer su mi pukle. Narano napomena, bas dosta sam ga koristio, fazon 1000 + sati igranja i to pod stresom od FIFE :d

Trece, da li iko ima utiske o PV58 Wireless ?

Meni bi u principu odgovarao wireless, dopada mi se punjiva baterija, dopada mi se bluetooth povezivanje, to sto nisi primoran da imas windows 10 npr i tako. Deluje mi gumirano, isto kao xeox sto je dodatni plus. Prazan hod mi je onako, nije mana, jer kad se naviknes igrace se dovoljno dobro. Dugmici su bezveze jer nisu kao kod xbox, ali vec znam napamet x,a,b,y gde su tako da ni to nije problem...Ali da li bi to moglo da se igra duze, na punjacu, da li je dobar za igrice... Video sam samo na emmi i gigatronu po jedan komentar, i obojica su hteli da vrate svoj primerak. Brine me sto nema pozitivnih utisaka toliko, samo jedan na gigatronu. https://www.youtube.com/watch?v=f6vcxgWhCeg samo sam ovu recenziju video za pv59, verujem da je slicno, samo sto je drugaciji layout. 3400-3500 u radnjama.

Ako imate sugestije, slobodno, imam do kraja nedelje da se odlucim. Xeox je proveren, samo bih uzeo silikonske kapice za neku vrstu zastite; nikad nisam koristio wireless, deluje primamljivo, pogotovo jer na xbox 360 kabl, tj onaj deo gde ulazi u dzojstik je uvek crkavao. Ali vaznije mi je da mogu da igram FIFU bez vecih problema.
 
Nazad
Vrh Dno