Šta je novo?

Problem sa GTX 1060 6GB

FoxHound

Poštovan
Učlanjen(a)
13.08.2016
Poruke
86
Poena
59
Pozdrav. Imam problem sa grafickom, barem mislim da imam. U pitanju je gtx 1060 6gb MSI. Kupljena preko KP iz Subotice. Mislim da se lik zvao PC Komponente. Garancija istekla sad u septembru. Prekjuce je sve komotno radilo, dok uvece kad sam upalio komp nisam dobio no signal na monitoru.
Vadio sam ram, cistio slotove itd. Na kraju sam iscupao grafu i prebacio na integrisanu i upalio se normalno. Trece sto sam uradio je vadjenje baterije sa maticne. Ustekao sam graficku i gle cuda radi. Radila je sinoc 3 sata i evo sada opet kad sam upalio komp radio je 2-3 minuta, dok nije monitor opet dobio crni ekran. Kontam da je graficka pukla, samo mi treba potvrda od eksperta :D
 
Pa najbolje je to da proveris tako sto ces tu graficku staviti u drugi racunar i tamo testirati.
Ako tamo bude radila kako treba, onda je nesto drugo...

Ako imas neki drugi racunar da ti posluzi za to.
 
Znaci ima nade da mozda nije pukla? Mocu da proverim na drugom kompu za dva dana. :)
Zelim da dodam da je ostatak konfe napajanje 635W Raidmax 80 Plus bronze, i3 3240, MSI B75MA-P45.
 
Proveri je na drugom računaru, pokreni neki test ili video igru, optereti je malo pa vidi kako će da se ponaša.
 
Nazad
Vrh Dno