Šta je novo?

Najjeftinije napajanje koje mi neće spaliti kuću?

Chola

Cenjen
Učlanjen(a)
05.10.2012
Poruke
65
Poena
160
Moja oprema  
Mobilni telefon
iPhone 12 128GB
Pozdrav,

Treba mi neko napajanje da je što jeftinije, a da je dovoljno dobro da mi neće eksplodirati i spaliti kuću u procesu :d
Smučilo mi se gledajući našu ponudu napajanja... :mad:

Konfiguracija koju imam je relativno efikasna, pa joj treba kontam oko 350W realnih.

i5 3470
MSI 1050Ti LP
6GB DDR3 (4+2)
2x SSD
2x HDD

Šta bi ste mi vi preporučili?
 
Pozdrav,

Treba mi neko napajanje da je što jeftinije, a da je dovoljno dobro da mi neće eksplodirati i spaliti kuću u procesu :d
Smučilo mi se gledajući našu ponudu napajanja... :mad:

Konfiguracija koju imam je relativno efikasna, pa joj treba kontam oko 350W realnih.

i5 3470
MSI 1050Ti LP
6GB DDR3 (4+2)
2x SSD
2x HDD

Šta bi ste mi vi preporučili?

Zavisi sve od para koje želiš da daš...top liga Seasonic, ok priča recimo Corsair, EVGA, Antech podnošljivo Chiftech, Radmiax...
 
Treba mi neko napajanje da je što jeftinije, a da je dovoljno dobro da mi neće eksplodirati i spaliti kuću u procesu :d
Smučilo mi se gledajući našu ponudu napajanja... :mad:
Prvo, to ti niko ne moze garantovati - najbolje je da drzis kuciste dalje od bilo cega sto moze da se zapali (hartija, zavese i slicno) :trust:

Drugo, imas Antec 750W napajanje (Seasonic platforma) na akciji jos dva dana - https://www.gigatron.rs/napajanja/antec_napajanje_earthwatts_gold_pro_750w_-_ea750g-pro-124409 - jeste da ti je sad overkill, ali s obzirom da mu je garancija 5 godina, bice ti zivo i za sledecu konfiguraciju ;)
 
Odlicna kupovina za te pare.
 
Jes' vala - ako sad uzme LC600H-12, ustedece 6000 u odnosu na ovog Antec-a, ali kad/ako uzme jacu konfiguraciju (npr. Threadripper i GTX 1080), za tih 6000 nece moci kupiti dovoljno dobro napajanje, a LC nece moci prodati za potrebnu razliku (da ne govorimo o drasticnoj razlici u kvalitetu koji bi odmah sada dobio).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno