Šta je novo?

kako se ovog resiti?

Pošto Windows Aero tema koristi GPU, ja pretpostavljam da ti manjka GPU memorije pri pokretanju igrica. Danas i veb brauzeri koriste GPU, evo kod mene trenutno firefox koristi oko 1GB grafičke memorije.
 
Ma u pitanju je čista M$-ova glupost.
Imam gomilu office Win7 mašina, izbacuje im takvu poruku kada ne rade ama baš ništa. Ovde je suprotan primer u pitanju, ali je uzrok garantovano do njih i ni do čega drugog.
 
Ma kakvi rami na tako slaboj konfiguraciji sa suvisnih 16GB rama, tu 8GB ne moze da dotakne.
Ja sumnjam na to da se desi da procesor udje u neki throttle, a tupava sedmica ne ume da odvoji 3d aplikacije od windowsa, pa se ponasa kao da Windows zabada procesor, da je komp preslab za Aero teme.

Postoji mogucnost i da ce rucno podesavanje system page file-a da resi problem, moguce i da on brljavi, pa ucitava beskonacno dok ne izadjes iz aplikacije.


Instaliraj MSI Afterburber i nadgledaj situaciju u igri, mozda pokaze nesto u trenutku izbacivanja greske.

ma fora je sto ja igru jos ne krenem ni da igram kad to izbaci, kad kliknem na igru, pa kad krene da je otvara, znaci ni u menu ne udjem bukvalno, ono izbaci tu gresku.
sinoc sam malo eksperimentisao, sto sam juce napisao da cu uraditi, raskacio sam led tv sa dvi izlaza, vratio na aero temu, nijednom za 6 sati gejmanja nije izbacilo tu gresku..... e sad, kakve veze ima drugi izlaz sa tim, pitaj Boga...
 
ma fora je sto ja igru jos ne krenem ni da igram kad to izbaci, kad kliknem na igru, pa kad krene da je otvara, znaci ni u menu ne udjem bukvalno, ono izbaci tu gresku.
sinoc sam malo eksperimentisao, sto sam juce napisao da cu uraditi, raskacio sam led tv sa dvi izlaza, vratio na aero temu, nijednom za 6 sati gejmanja nije izbacilo tu gresku..... e sad, kakve veze ima drugi izlaz sa tim, pitaj Boga...

Sa kojom rezolucijom igras igre na tv-u i na koja podesavanja?
 
ne igram igre na tv, samo filmove pustim na njemu, posto mi je smor da ih prebacujem na usb ili ext hdd pa da zabadam u tv....
igre samo na 24" samsung monitoru, u 1080p
 
ima 5 dana kako sam raskacio TV sa graficke, evo nijednom nije izbacio tu gresku od onda.....
 
Nazad
Vrh Dno