Šta je novo?

LG tv povezan na pc- kasne komande

Imax

Poštovan
Učlanjen(a)
03.10.2014
Poruke
229
Poena
80
Da li neko možda zna da li i kako može da se reši problem?
Kada mi je pc povezan na monitor koji je full hd, sve funkcioniše odlično, ali ako pc povežem sa LG tv-om, onda mi kasne komande. Smeta kada vučem miša, vidi se malo kašnjenje, takođe kada uključim PES, po malo secka i kasne komande. Probao sam da podesim da rezolucija bude 4k, probao sam i full hd i uvek malo kasni. Baš smeta, a ne razumem zašto, kada na istoj rezoluciji na monitoru sve radi perfektno.
Nisam pronašao baš odgovarajuću temu, pa sam otvorio novu. Ako ipak negde postoji, ja se izvinjavam i molim da ovo premestite.
 
Mozda je problem oko podesavanja herca? Ne znam, pretpostavka samo...

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
A da li ima rešenja i ako ima koje je?
 
Proveri herc verovatno ti stoji na 30Hz kad privezes na tv.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Stoji 29, ali postoji u opcijama samo: 24, 25, 29 i 30. Kako da rešim to?
Uspeu sam da stavim na 100 mhz, ali nema opcija za 4k, već samo za full hd, ali dobro je, bar radi normalno.
Hvala na pomoći.
Sada komande rade normalno, ali PES secka, a kada je na monitoru radi odlično.
 
Poslednja izmena:
Treba ti hdmi kabl v2.0 koji podrzava 4K60Hz

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Za 4K @ 60Hz ti treba najmanje HDMI 2.0 kabl ili DisplayPort 1.2 :type:
 
i grafička sa HDMI 2.0. retko koji TV podržava Display Port
 
Hvala na pojašnjenju, lag sređen.
Imam samo još jedno pitanje ako neko ima rešenje. Da li neko ima ideju kako da podesim da mogu na tv-u, koji mi je drugi monitor, da pes bude full screen?
Ako podesim u setinngs-u na full screen, onda ne mogu da prebacim na drugi monitor, a ako podesim windows mod, onda može da se prebaci, ali ne može da se razvuče na ceo ekran.
 
Alt+enter i prebacice ti na fullscreen

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pokrenes Pes i dok je u windows modu stisnes alt+enter. Trebalo bi da moze tako

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kod mene tako radi, onda ne znam stvarno. Ako imas instaliran Team Viewer i pokrenut je ugasi ga pa onda probaj on oce da pravi problem oko prebacivanja u fullscreen.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno