Šta je novo?

Nece da sacuva podesavanja

NeLePFC

Poštovan
Učlanjen(a)
17.05.2016
Poruke
200
Poena
70
Dobar dan dobri ljudi,uzeo sam nedavno novi racunar i ne kapiram neke stvari koje se desavaju. Dakle konkretno kad su pojedine igre u pitanju,svaki put moram da ih konfigurisem iznova,jer ocigledno ne sacuva prethodna podesavanja. Znaci uvek moram da se zezam sa rezolucijom i ostalim podesavanjima,sto me prilicno izludjuje. Ima li neko predstavu o cemu se ovde radi? Redovno sam izlazio iz igara i sacuvao sva podesavanja.. Na primer stavim full screen 4k,radi mi normalno na toj rezoluciji,udjem opet u igricu i otvori mi window mode i tamo u podesavanjima stoji 4k Window mode umesto full screen i tako neke gluposti sto se tice dodatnih podesavanja... :mad:
 
Levi alt plus enter za full screen.Makar da ti nesto olaksamo

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Verovatno je fajl u kojem se čuvaju podešavanja "read-only".
 
Ja bih se žalio proizviđaču igre.
Međutim, ne bih rekao da je ovo tema za servis hardvera.
 
Cudan problem. Nisam neki gejmer i odavno se nisam zamlacivao igrama,ali ajde reko kad sam vec kupio dobar komp da ga malo testiram. Problem se ne manifestuje na svim igrama,ali na 3 od 5 recimo da. Ne mogu jos uvek da skapiram gde je zapelo,ali bas me iritira. Hvala u svakom slucaju svima na sugestijama,ako jos neko ima neki pametan predlog bio bih zahvalan.
 
Jel zaboravlja sva podešavanja u igri ili samo neka?
 
Samo neka podesavanja. Mozda ima veze sto su mi neke igre instalirane na SSD disk koji je u sustini C particija,a neke su na D disku?
 
Možda ima veze sa permissions ili ownership-om nad fajlovima, naročito ako si reinstalirao Vindovs, pa napravio novi korisnički nalog, a zadržao podešavanja nastala pod starim nalogom.
 
Nazad
Vrh Dno