Šta je novo?

Mišljenje o HP Envy seriji laptopa

frozen_sun

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
06.07.2018
Poruke
267
Poena
19
Zanima me iskustva sa ovom serijom laptopa,pretežno sa intel procesorima treće i četvrte generacije.
Može pisati ko god je imao ili ima ovaj model laptopa.
Rečeno mi je od strane servisera da nipošto ne uzimam,problemi sa baterijama (što je meni ne bitno),puca plastika itd itd.
Jedan model koji sam kupio sam vratio isti dan jer sam kupio napukao na mjestu ispod lijeve šarke,pa ne znam jel slaba tačka tih modela,da pucaju šarke odnosno donja plastika ispod šarki u globali za tu seriju laptopa?
Ja imam drugu generaciju ali on je sav aluminijski odozgo,imam priliku uzet sa 4700mq procesorom ali lik ga cijeni čak 350 eura a nije ni full HD ekran.
Skupo zar ne?
 
Ja imam Envy laptop iz potpisa. Po meni je odlican. Baterija drzi dobro, ne koristim ga cesto van punjaca ali oko 3h gledanaj filma sigurno. Izrada je odlicna, jedino se malo vise vide otisci jer je srebrn ceo. Jako je brz, ne greje se mnogo. Pre toga sam imao slican Asusov koji se 2x kvario plus mi se neke Asusove stvari kvarile i od tada sam jako sumnjicav prema Asusu, prosto mislim da im je quality control slaba tacka. Ali imaju odlcnu podrsku za kupce.
Tako da za HP Envy svaka preporuka.
 
face koji ti envy model imaš,iz koje godine?Koji procesor je u njemu?
 
Nazad
Vrh Dno