Šta je novo?

Bench mali fudbal :)

Bobajakuda

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2013
Poruke
2,262
Poena
240
Dobio sam zeleno svetlo da otvorim temu. :)

Javila mi se ideja da vidim ima li medju IT strucnjacima fudbalera. :D
Znaci da vidimo ima li zanteresovanih iz Beograda da se skupimo pa da imamo jedan termin nedeljno. Moze i mladji i stariji nije bitno.

Nece biti takmicarskog tipa (salim se, mora da se pobedi :d) vec neka opustena rekreacija.

Samo bih vas zamolio da se drzite teme. Nikakve politicke i navijacke informacije i rezultati sporta nas ne zanimaju. Eventualno nasi posle termina. :p
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam u teoriji za. Ako mogu u terminu koji bude izabran.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Samo da skupimo pa cemo da se dogovaramo za termin.
 
Ja sam za, ako me primate. Nisam neki fudbaler , ali manjak talenta nadoknadjujem trcanjem :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja da sam u BG mogao bih. Ali ako budete imali redovan termin, mozda se nekad i bane za BG iz NS-a.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ako vas ima dosta iz NS mozete i vi da se dogovorite. Mada ne bih imao nista protiv da dodjete ovde ako vam nije cimanje. Samo posle treba znojav putovati nazad.
 
Ako vas ima dosta iz NS mozete i vi da se dogovorite. Mada ne bih imao nista protiv da dodjete ovde ako vam nije cimanje. Samo posle treba znojav putovati nazad.

Ne znam kako stojite sa terminima u balonima, ali ovde oko NS-a je dosta tesko doci do termina. Ima na limanu jedan balon, ali tek od 23h termin :D
 
I ja sam zainteresovan, zavisno od termina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zavisno od termina, i ja sam.
Ako bude kasno uveče, oko 9-10, ili vikend.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ovde je velika ponuda pa moze da se nadje termin. Samo da se (ako se skupimo) svi uskladimo. Jedino to moze biti problem. Inace vec igram jednom nedeljno na Dorcolu - splav Kolos.
Ne znam kako stojite sa terminima u balonima, ali ovde oko NS-a je dosta tesko doci do termina. Ima na limanu jedan balon, ali tek od 23h termin :D
 
Ima li neko iz Nisa i okolina da hoce da se organizujemo?:D

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jel' mogu ja da dodajem loptu posto sam antitalenat za sport. Sem nedeljom kada ga gledam preko tv-a. :d
 
У нашем профи фудбалу је већина таквих. :(
Ја могу да се пријавим за Ниш али само као навијач и друштво за кафану после. ;)
 
Ima li nade da se skupimo ?
 
Slaba vajda. Ja sam i dalje za, ali svi bi da idu da gledaju ili posle tekme da prave drustvo na pivu. [emoji846]
Mislio sam da ce biti veci odziv medjutim...
 
  • Like
Reagovanja: M J
I ja sam za, pa ako se nešto promeni javi dan, termin, balon.
 
Nazad
Vrh Dno