Šta je novo?

SURFACE PRO 4 - dan pre isteka garncije smrzao se

XACAH

Cenjen
Učlanjen(a)
23.04.2011
Poruke
204
Poena
170
Imam Surface Pro 4 i lepo je radio do dan pred svoj drugi rodjendan. E ne znam da li je moguce da onaj veliki rendgen na granici moze da ga osteti sa zakasnjenjem.. Pitam jer su me Turci prekjuce poslali na rendgen, a on mi ostao u kolima :( sinoc radio lepo i samo se smrze i niti da se ugasi niti da se upali i onda soft reset i ugasi se, ali se vise ne upali.

Jos ja kazem... Super sto sam u Istanbulu, ponecu ga u MS servis kad ni ovde kao ni kod nas nema zvanicne podrske :(

Znate neki servis kod nas ili?

Bas me krenulo prošle nedelje mi umre fabricki VW navigon uredjaj koji nije samo navigacija vec i putni kompjuter za VW up! Bluetooth uredjaj itd itd.. A sad na isti nacin sruface pro 4... A tako mi i treba kad kao zakleti ljubitelj Japanaca ja kupujem americke i nemacke proizvode :(

Sent from my F8331 using Tapatalk
 
@djalf... Ja kontam da je automobil ska elektronicka na neki način "grublja"... Onako lupam

Sent from my F8331 using Tapatalk
 
Veleobrt. Surface pro 4 ima garanciju do Februara (nemam pojma kako jer je to dve godine i kvartal) i Microsoft hoće da mi pošalje nov, dodje kurir UPSa da uzme stari i za tri radna dana stiže novi.

Ako sam u Dubajiu ne košta ništa, u Evropi plaćam slanje...

Ljudi cenite kad nešto dobro imate jer možete ostati bez njega. Od kako je crkao služim se nekim Asusom UX i onaj ekran je tri svetlosne godine iza, a odziv i3 procesora i njegovog ssda da umres...

Sent from my F8331 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno