»RSS Benchmark sajt

Strana 8 od 150 PrvaPrva ... 4567891011121858108 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 106 do 120 od ukupno 2236

Tema: EON Smart Box (SBB)

Member Avatar korisnika milkobgd
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        5.184
        Citat Citiram korisnika: klaus Pogledaj poruku
        Kakvu max memoriju?
        Mislis da bufferuje na RAM?
        Ne znam kako mi je promaklo da ima 7 strana pa nisam citirao post. Na ovo sam mislio,

Citat Citiram korisnika: Gileb Pogledaj poruku
        Ako koristis Elementum ne treba ti fles. Samo stavis da koristi memoriju i to stavis na max. Ako koristis Quasar onda moras da koristis ovaj folder na flesu \Android\data\org.xbmc.kodi\files\Quasar
        Ako ga nemas napravi ga,i stavi download path na njega. Tako sam ja resio isti problem na Mibox-u.
        Bice ovakav folder \Storage\04384xxxxx\Android\data\org.xbmc.kodi\fil es\Quasar

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        240
        Citat Citiram korisnika: milkobgd Pogledaj poruku
        Ne znam kako mi je promaklo da ima 7 strana pa nisam citirao post. Na ovo sam mislio,
        Pa kad odaberes memoriju kao skladiste otvara ti se ta opcija. Imas 3. Minimalno, standard i maximalno. Mada nema potrebe da ti guta toliko ram-a. Meni i 3d od 30gb rami extra na "standard" (mislim da je takav naziv)

P.S Default je
        Menjao klaus : 26.11.2018. u 22:46

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        1.364
      4. Moja mašina
        • CPU: Intel Core 2 Duo E7400 @2.8GHz
        • MoBo: Foxconn G31MXP
        • RAM: 4GB (3.25GB)
        • VGA: ATI Radeon HD4600
        • MON: LG 22M37A-B
      5. Citat Citiram korisnika: klaus Pogledaj poruku
        Kupi box sa android tv platformom, instaliraj aplikaciju za android tv i nek uziva cale...bez dodatne pretplate...i ostaje tebi. Ili daj caletu eon box a sebi kupi ovo.
        Teško je to njemu objasniti, jedva je uspeo da se uloguje i na app na svom telefonu Iskreno bih pre sebi uzeo neki box, a njemu dao ovo čudo, ali zbog te pozicije rutera je moguće samo kod mene. A da provlačimo još jedan od milion kablova kroz sobe, mnogo je

Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        5.184
        Nije me ni pitao za sladiste prilikom instalacije sto me je cudilo jer je navedeno kao korak u YT uputstvu koje sam pratio.
        Kao sto kazes, radi mi ok, necu ni da diram.
        A sata je ovo tj kako se instalira ovaj traker (sta god to znacilo)?
        Citat Citiram korisnika: tambur88 Pogledaj poruku
        Instaliraj elementum od addonova
        Od trackera rutrackeru - moraš se registrovati
        Rarbg, rutor, idope, magnetdl i 1337
        takodje i ovo?
        Imas i elementum burst. Bez toga nece. U njemu podesavas sve vezano za torente. Na koje sajtove da ide.
        A na reduxu moras da izaberes kod provajdera Lamda Scrapers.
        Menjao milkobgd : 26.11.2018. u 22:56

Member
        Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        85
      8. Moja mašina
        • LAP: Dell Latitude E5570
        • INET: Kablovska
      9. Treba nam novi youtube tutorial: Kako od nule namestiti eon box da radi sa Kodijem, elementumom... Biće još dosta eon box korisnika, bio on ovakav ili onakav, osuđeni smo na njega kao sbb korisnici, pre ili kasnije.

Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        5.184
        Elementum mi radi bez greske. Vec ima dobrih uputstava na YT, cak je i prosto za instaliranje.
        Hteo sam da ga "obogatim" sa ova dva dodatka "Od trackera rutrackeru - moraš se registrovati
        Rarbg, rutor, idope, magnetdl i 1337" i "A na reduxu moras da izaberes kod provajdera Lamda Scrapers".

Edit: našao sve, podešava se u setovanju Burst-a
        Menjao milkobgd : 26.11.2018. u 23:22

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        946
        To što vam ne radi mora biti neki ban od strane trackera čisto sumnjam da možeš naći neki toronet od 20gb a da nije na privatnom trackeru gde mora da se seduje.

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        240
        Meni realno Elementu radi sav posao.
        Pregledan, lak za rukovanje, slika perverzija extra. Live tv mi nije zanimljiv toliko tako da ga i nemam.
        Kad bi ga napravili u obliku android aplikacije, da vuce torente, brisem Kodi odmah. Kao Morpheus recimo.

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        1.364
      14. Moja mašina
      15. Za to je popcorn time majka. Na Apple TV mi radi savršeno, dok radi jb. Ali ovde je baš šteta da nema nove verzije, popravljene.
        Inače, imam sad problem sa uređajem. "Zaglavljen" je na jednom kanalu. Ne reaguje ni na šta, ni na promenu kanala, ni na eon dugme, niti na ono za vraćanje u početni meni, niti na gašenje. Jedino što mogu da uradim jeste da pritisnem ono dugme na vrhu uređaja, da ga ugasi, ali kad ga opet upalim ono je i dalje isto, ništa ne reaguje. A slika radi normalno, ide, zvuk, sve okej. Ne znam šta da radim, čini mi se da je dečko iz servisa, kada je postavljao uređaj, rekao da ne resetujemo na ono dugme pozadi. Pa sad, da zovemo sutra podršku? Ili nešto da pokušam?

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        240
        Citat Citiram korisnika: jok Pogledaj poruku
        To što vam ne radi mora biti neki ban od strane trackera čisto sumnjam da možeš naći neki toronet od 20gb a da nije na privatnom trackeru gde mora da se seduje.
        Ima druze i preko 30gb ali ne ovo novije...tipa webRip i sl.
        Samo ono sto izadje na blu-ray.

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        240
        Citat Citiram korisnika: marrecar Pogledaj poruku
        Za to je popcorn time majka. Na Apple TV mi radi savršeno, dok radi jb. Ali ovde je baš šteta da nema nove verzije, popravljene.
        Inače, imam sad problem sa uređajem. "Zaglavljen" je na jednom kanalu. Ne reaguje ni na šta, ni na promenu kanala, ni na eon dugme, niti na ono za vraćanje u početni meni, niti na gašenje. Jedino što mogu da uradim jeste da pritisnem ono dugme na vrhu uređaja, da ga ugasi, ali kad ga opet upalim ono je i dalje isto, ništa ne reaguje. A slika radi normalno, ide, zvuk, sve okej. Ne znam šta da radim, čini mi se da je dečko iz servisa, kada je postavljao uređaj, rekao da ne resetujemo na ono dugme pozadi. Pa sad, da zovemo sutra podršku? Ili nešto da pokušam?
        Imas iza prekidac.
        Pored napajanja.
        Gasi slobodno.
        Decko nema pojma.
        Menjao klaus : 27.11.2018. u 00:11

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        240
        Ja sam ga gasio vec 20-ak puta. Toliko o kvalitetu.
        I na fabricka podesavanja moze bez problema.
        Ostaje EON aplikacija ali moras zvati sbb da ti je aktiviraju iz centrale. Pitao ja.

Member
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        1.364
      20. Moja mašina
      21. E pa to. Moguće je da je mislio samo na ta fabrička podešavanja. Verovatno nije ništa spominjao za to dugme pozadi. Sad sam ga tako resetovao i radi. Hvala vam

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        946
        Ima druze i preko 30gb ali ne ovo novije...tipa webRip i sl.
        Samo ono sto izadje na blu-ray.
        Nisam ja reko da nema ali uzmi bilo koji javni tracker pa ćeš videti da je nešto što je u septembru postavljeno da već nema sedera a nije ništa bolje ni na privatnim tackerima.Taj koji je napravio te adone više je učinio u borbi protiv piraterije nego i FBI niko više neće da seduje toronete svi bi samo da gledaju.Ovi adoni su milina za one koji i kad su bili primorani da seduju držali seed na 1k/bs.

Member
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        504
        Imaš rutracker i problem rešen,
        Ima 1 seed i skida maksimalnom brzinom.
        Rarbg je uvijek kritičan
        Idope je dobar
        Uplati Vip kod Filelist i uživaj
        Možda i torrentleech

Strana 8 od 150 PrvaPrva ... 4567891011121858108 ... PoslednjaPoslednja