Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni radi sasvim pristojno uz malo kasnjenje sa šaomijem mi10.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
stvar je da se cast dugme ne pojavljuje, kada radi radi perfektno
 
Može pomoć,
Kako da instaliram Arena Cloud na eon box

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Bio neki update za daljinski.

930eb835887b82f128499737ee65056e.jpg

Ja se ponadao da će rešiti komandovanje televizorima preko EON daljinca. Ali kanda ništa od toga?!?
 
Nada umire poslednja... ali valjda ti je jasno da nikad neće dodati tu mogućnost... Pošto su oni čak za update na Android 9.0 izbacili app sa kojim je korisnik mogao da promeni to podešavanje IR režima daljinca (koji TV / koji brend da kontroliše). Znači otišli su korak u nazad u odnosu na 2017. godinu kad su počeli da dele KAON model Eon boxa, a ne da će sa update da dodaju to što support laže narod da se radi na tome i biće "uskoro".
 
Hvala


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
meni proradio voice search posle update daljinca kazem mu ulalalala a on meni pretrazuje bu.dala[emoji1787]
 
Od kada je aktuelan ovaj android9 na eon boxu? Ja tek danas dobio update.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ima već par meseci, ako ne i više. Puštaju u batchevima, pa se oteglo.
Pozdrav
 
jel moze preko mikrofona da prima. komande ili samo radi search?
 
Da li je ovo ok? Kvalitet varira od 52 do 70 a jačina signala mi isto varira od 28 do 37, zavisi kako koji dan.
7fa669f4e0cc08f6a00567da9a35e54e.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Unapred se izvinjavam ako je bilo ovo pitanje. Tv nisam palio bas dugo cca 5 6 meseci. Sad ga upalim da bih preuzeo neku apk sa Play stora (Eon box) kad ono ne mogu da dodjem uopste do tog menija. Skroz su se kontrole na daljinskom promenile. Ono srebrno vece E dugme u sredini kao da ne radi. Dugme iznad kruznih dugmica sa strelicama takodje ne rade... Osim jednog (u sredini) i to su mi settings TVa umesto da mi otvori taj interface eon boxa. Back dugme takodje nista... U pitanju je ona verzija sa coax kablom. Hvala unapred

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
U podešavavanjims prikaza na eon uredjaju, pored rezolucije i HDR , postoji i opseg boja/ potpun i ograničen. Šta znači ova opcija i kako treba da se namesti? Ne potpun ili ograničen. Ne vidim neku razliku. Takodje, da li treba dorati rezoluciju ili se to automatski ppdešava? Meni stoji 1080p 50hz. Pozzz
 
Unapred se izvinjavam ako je bilo ovo pitanje. Tv nisam palio bas dugo cca 5 6 meseci. Sad ga upalim da bih preuzeo neku apk sa Play stora (Eon box) kad ono ne mogu da dodjem uopste do tog menija. Skroz su se kontrole na daljinskom promenile. Ono srebrno vece E dugme u sredini kao da ne radi. Dugme iznad kruznih dugmica sa strelicama takodje ne rade... Osim jednog (u sredini) i to su mi settings TVa umesto da mi otvori taj interface eon boxa. Back dugme takodje nista... U pitanju je ona verzija sa coax kablom. Hvala unapred

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
da ti nije daljinac prebacen na tv mode?
 
Kako to da proverim? Ne mogu da udjem u opcije od eona nikako

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
to menjas na dugme skroz gore levo na samom daljincu

treba da prebacis na stb, plava lampica se upali na tren
 
Ne mogu da verujem da je to bio problem. Hvala puno!!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
U podešavavanjims prikaza na eon uredjaju, pored rezolucije i HDR , postoji i opseg boja/ potpun i ograničen. Šta znači ova opcija i kako treba da se namesti? Ne potpun ili ograničen. Ne vidim neku razliku. Takodje, da li treba dorati rezoluciju ili se to automatski ppdešava? Meni stoji 1080p 50hz. Pozzz
I mene ovo interesuje. Ja sam prebacio na pun opseg ali ne vidim neku razliku.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Azurirao mi se daljinski sinoc i sada konstantno trperi zelena lampica. Tj kada pomerim uredjaj. Takodje svetlo se cudno ponasa. Jel to normalno, nisam u toku?

Pise mi da nije uparen daljinski i ne reaguje na drzanje ona dva dugmeta.. Ne radi voice search..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Azurirao mi se daljinski sinoc i sada konstantno trperi zelena lampica. Tj kada pomerim uredjaj. Takodje svetlo se cudno ponasa. Jel to normalno, nisam u toku?

Pise mi da nije uparen daljinski i ne reaguje na drzanje ona dva dugmeta.. Ne radi voice search..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Kod mene vec nekoliko puta odradi azuriranje daljinskog ali vidim da ga nije upisao u daljinski pa se posle svakog restarta ovo ponavlja, i svaki put prijavi da je uspesno.
Posto je kod tebe odradio uspesno a daljinski se cudno ponasa jos je ovo izgleda dobro :)
Ima neko neki savet?
 
Rasparite pa uparite ponovo.
 
Ugasio eon iz struje, povadio baterije iz daljinca na 10min, sve povezao, i iz drugog pokusaja se sam upario. Bez drzanja dva dugmeta. Sta/kako, nemam pojma..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Uzeo sam kaon box preko oglasa.
Da li je moguće promeniti mod iz hibridnog u ott, tako da live stream ne ide preko coaxa nego preko Lan-a?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
U podešavavanjims prikaza na eon uredjaju, pored rezolucije i HDR , postoji i opseg boja/ potpun i ograničen. Šta znači ova opcija i kako treba da se namesti? Ne potpun ili ograničen. Ne vidim neku razliku. Takodje, da li treba dorati rezoluciju ili se to automatski ppdešava? Meni stoji 1080p 50hz. Pozzz

Za gledanje TV-a, ogranicen. U suprotnom ce crna biti prezasicena i pogresno prikazana kao npr. kod D3mini. A full range (potpun) bi valjda trebalo da je za igre i grafiku.
 
Uzeo sam kaon box preko oglasa.
Da li je moguće promeniti mod iz hibridnog u ott, tako da live stream ne ide preko coaxa nego preko Lan-a?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Koliko ja znam nije moguce. Jedino sto mozes da uradis je da instaliras drugu app pored postojece pa sa njom da gledas preko lana ili da vracas sekundu unazad svaki put kad hoces da gledas neki kanal sa fabrickom eop app.
Jedino ako se u medjuvremenu nesto nije promenilo. Ja sam tako koristio pre godinu dana. Sta je sad po "sredi" mozda ce neko ko je u toku da ti kaze.

pozz
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno