Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znali li iko, mogu li se kojim slucajem upariti dva daljinca sa jednim box-om odjednom? Nosim box povremeno u vikendicu, pa bi mi bilo zgodno da nabavim drugi daljinac, da ne moram i njega da nosim svaki put.
Dok su daljinski bili IR, to je bilo lako a kako stoji sad stvar sa bt?
Pa naravno. Testirano, potvrđujem.

Ali opet gledaj kao da ti nisam rekao ili još bolje nemoj mi ni verovati. Jer kao što vidiš sad ne može ni jedan da se poveže i uz to već povezani se ne prikazuje. :D
 
To izgleda samo u Srbiji može, kad god izbace nadogradnju, nešto dobro na kraju sjebu. Alal im vera. :d
 
Probajte ono sa vađenjem i vraćanjem baterije u daljincu pa onda da probate pair unutar Eon app UI?
 
Ok onda nije taj bug daljinca, da posle prvog neuspešnog pair-ing više ni ne prolazi :D
 
Pre mi se čini da je do aplikacije, obrisao bi ažuriranje da vratim na staro pa da vidim al se bojim da bi odma povukao novi apdejt, pa opet ne bi uradio ništa ili u najgorem da ne zeznem nešto.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ako daljinski radi (= kontrolišu box & radi i voice search) i ne treba ti kontrola svetla na daljincu ili ono oko uštede energije onda iskuliraj do sledećeg update-a... valjda će tad popraviti.
 
Svetla na daljincu rade sve full i govorna pretraga.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ali sad nemaš opciju da isključi svetlo? Što mnogi žele da urade.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni svetlo znači pogotovo u mraku noću kad gledam tv

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Znaci svetlo ali jede bateriju. Meni je na jednom od dva Eon boxa koje imam bilo ukljuceno. Baterije otisle posle 3 meseca.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel ima razlike u kvalitetu slike na novoj verziji?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Naravno da nema. Nije im trebao app update ni da osakate bitrate i rezoluciju, neće im trebati ni ako budu vraćali na staro.
 
@shamanNS Dragi moj, dokle ćemo da ćutimo i da trpimo osakaćenu verziju slike?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ili sam ja lud ili mi noge smrde, šta se ovde dešava imam HBO I CINEMAX kanale, a u paketu koji plaćam ne smem da ih imam.
167f397df0fd2f39cf62fe60ae2f84e8.jpg
a319d557e76f0776658f8c030f3a87c1.jpg
60bb22582e058706dfade5b452cc5c72.jpg
07e62db5b14d43234c8d7e9729c570c0.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Zavisi kada si potpisao ugovor, možda si dobio promotivno godinu dana HBO paket?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zavisi kada si potpisao ugovor, možda si dobio promotivno godinu dana HBO paket?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Nisam dobio promotivno sinoć provalio, šaltao kanale kad ono radi. Mislim da je bag do aplikacije na EON boxu jer na kompu i telefonu ne radi

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
nemoj da se hvalis, ja sam imao tako jedno vreme, pohvalio sam se ovde i onda su mi ukinuli

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jeste bolja. Gledah fudbal danas, neuporedivo prosli vikend i ovaj Eurosport 2 npr.

Al *mjau**mjau**mjau* 21 vek, sta mi gledamo je bruka i sramota kvalitet.
 
Po čemu je "dosta ozbiljnija" od SDMC Tech modela? Koliko vidim razlika je S905X2 vs S905X3.
Na sajtu te firme vidim televizore da prave...
 
Vidio sam da postoje najmanje dvije verzije EON hibrid boksa (coax + lan), na osnovu razlicitih verzija daljinskih koje su isporucivali. Kod jednog je onaj centarlni dzojstik dio malo ispupceniji.Moze li neko reci koji je noviji?
 

Prilozi

  • eon daljisnki 1.jpg
    eon daljisnki 1.jpg
    141.8 KB · Pregleda: 289
  • eon boks 2.jpg
    eon boks 2.jpg
    49.8 KB · Pregleda: 290
Poslednja izmena:
Imam ispupcen. Mnoooogo bolji taj krug

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa to sa druge slike je kako (oduvek?) izgleda daljinac od SDMC Tech modela Eon boxa ;)
 
Da li još nekome od poslednjeg update-a EON TV umesto zamrzavanja slike prikaže crn ekran kad zakoči stream?

Pustim npr. dva 4K videa u kući i tada naravno EON TV stream počinje da zastaje usled nedovoljne brzine neta. To sam s' ciljem testiranja uradio naravno. Zna da uplaši ako neko u kući počne malo da divlja na netu ili ako brzina neta opadne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno