Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bi probao Eon full TV na svom boxu. Vidim da Eon boxovi malo malo pa baguju, i nemaju memoriju. Da li neko koristi EON TV aplikaciju na svom boxu i da li baguje?
 
Ispravi i ti mene ako gresim.
HBO vec prezvakani filmovi.
Netflix...cim izbaci bila sta iz produkcije sutradan vec ima da se pogleda na netu u 1080 rezoluciji.
Ako ti je Kodi golem i komplikovan instaliraj Morpheus TV na box i uzivaj u filmovima i serijama (bez da placas ikome)
Pozz...

P.S. "Mowgli: Legend of the Jungle"
Release date 7. December
Netflix production
Imas ga vec u 1080p
Odlican snimak.

Ispravi i mene ako grešim, to što radiš i spominješ je piraterija i to je zabranjeno na ovom forumu. A i zakonom.
 
Ja pandura na ovim forumima..

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ispravi i mene ako grešim, to što radiš i spominješ je piraterija i to je zabranjeno na ovom forumu. A i zakonom.

Dragi moderatoru, ako je tako onda bi 15-20% postova trebalo obrisati i isto toliko clanova, ispravi me ako gresim... ;-)
O aplikacijama kao sto su Kodi i Morpheus nisam ja prvi koji je "progovorio" a o torrentima da ne pricamo... :-D
 
Nije piraterija pricati o necemu. Piraterija je sugerisati / promovisati / nuditi…


Pozdrav!
 
Jeste sigurni da je piraterija gledati? Mislim da je tek od download-a piraterija. Ovde toga nema.

Streaming shows and movies online should be legal in almost all countries. You do not have to check whether a free service is legal. The producers and the State are responsible to protect their merchandise, not you.
 
Poslednja izmena:
Naravno da je piraterija, svako neovlasceno gledanje se tako tretira ...

Da si u nekoj zapadno evropskoj drzavi samo bi ti stigla na kucnu adresu cestitka sa lepo opisanom naovlascenom sadrzinom kojom si se "posluzio"
 
E pa vidis ja sam tamo dve godine koristio kodi i terrarium bez ikakvih problema. Legalno prijavljen,placao porez,zdravstveno,internet. Nisam koristio torrente ni torrent strim jer je to kaznjivo.
 
@milkobgd: Ma samo kad si ti nama lepo objasnio kako streaming "nije" download :d Streaming je i u tehničkom i u legalnom smislu download / skidanje / preuzimanje, samo sa automatizovanim korakom brisanja skinutog. A piraterija je kad konzumiraš nešto što nisi platio a to nešto nije besplatno.
 
Nema na čemu i drugi put.
Inače i download "prolazi", ne svuda, dok god je za ličnu "upotrebu" i naravno nemaš upload.
 
Poslednja izmena:
A piraterija je kad konzumiraš nešto što nisi platio a to nešto nije besplatno.
Netacno. Uvek je pisalo - Zabranjeno umnozavanje, presnimavanje...Nikada i nigde nije pisalo-Zabranjeno gledanje. Piraterija je kada ti delis nesto a ne kada gledas a ne delis drugima. Zato su torenti pirati.
 
Novogodišnji poklon: Otključavamo sve kanale!
U velikom izboru naslova HBO programa moći ćete da uživate aktiviranjem ovog kanala putem portala Moj SBB, dok će svi ostali kanali koje nemate u trenutnim paketima biti otvoreni automatski.
Odlično.
 
Elem da se vratimo na temu. Moje iskustvo nakon par dana sa ovim “smart” boxom je da ce ovo mooozda biti top uredjaj za jednomgod dana. Brz je i vecina stvari radi kako treba. Ali... nema native aplikacije za netflix i hbo jos uvek ili ih ima ali ih sbb ne podrzava. Castovanje hbo dodise radi...recimo.. netflix ne radi ni cast. Spotify/deezer rade uglavnom, dodise opet samo cast. Nema aplikacija jos uvek. Cast ume da pukne, da blokira, da izbaci iz app itd.

Najveca zamerka medjutim mi je sto ne mogu da nateram uredjaj da baci 5.1 zvuk. Opisao sam problem vec par postova iz ad pa,necu da ponavljam. Mozda je samo nekompatibilan sa mojom yamahom. Ko ce ga znati..


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Elem da se vratimo na temu. Moje iskustvo nakon par dana sa ovim “smart” boxom je da ce ovo mooozda biti top uredjaj za jednomgod dana. Brz je i vecina stvari radi kako treba. Ali... nema native aplikacije za netflix i hbo jos uvek ili ih ima ali ih sbb ne podrzava. Castovanje hbo dodise radi...recimo.. netflix ne radi ni cast. Spotify/deezer rade uglavnom, dodise opet samo cast. Nema aplikacija jos uvek. Cast ume da pukne, da blokira, da izbaci iz app itd.

Najveca zamerka medjutim mi je sto ne mogu da nateram uredjaj da baci 5.1 zvuk. Opisao sam problem vec par postova iz ad pa,necu da ponavljam. Mozda je samo nekompatibilan sa mojom yamahom. Ko ce ga znati..


Sent from my iPad using Tapatalk
Slažem se. Jedino što nemam mogućnost da povežem audio na spdif. Nedostaje klasičan 3.5mm izlaz. Google home je uredno prepoznao Chromecast. Sviđa mi se kako radi Spotify i Deezer vizuelno kada se prebaci na eon box. Inače imam Chromecast audio pa ne koristim eon za to. Odlična sprava.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Kuka li jos neko za gubitak superseta prelaskom na Eon? Jeste da je to bila promocija ali da su mi otvoreno rekli da neću imati HBO go i ostale kanale koje sam imao više nikad za džabe, razmislio bih bolje. Ovako sada za inat nikad neću platiti HBO jer su mi ga uzeli. Navodno it mafija ne može da uveze nove pakete sa super set promocijom. Trebaće vremena... Stvarno? Toliko je teško pustiti par kanala. Ili bar da ukinu superset. Ovako mi piše da imam a nemam.
 
Nije druze nekompatibilan vec nema 5.1 zvuk . Ja sam odavno pisao o tome i takodje sam mnogo razocaran time a narocito sto su u reklami i na ambalazi rekli i napisali da podrzava . Moj Denon sam automatski prepoznaje bilo sta da mu se pusti a ovde ne vidi nista sem stereo zvuka koji je vestacki pretvoren ( multifunktion ) u 5.1 tj samo je sproveden zvuk na sve zvucnike sto znaci da su svesno slagali . Sve moguce varijante sam probao i sa nekoliko hdmi kablova i sa spdif
 
Kuka li jos neko za gubitak superseta prelaskom na Eon? Jeste da je to bila promocija ali da su mi otvoreno rekli da neću imati HBO go i ostale kanale koje sam imao više nikad za džabe, razmislio bih bolje. Ovako sada za inat nikad neću platiti HBO jer su mi ga uzeli. Navodno it mafija ne može da uveze nove pakete sa super set promocijom. Trebaće vremena... Stvarno? Toliko je teško pustiti par kanala. Ili bar da ukinu superset. Ovako mi piše da imam a nemam.

Jesi li proveri da li dobijaš još kod Telenora onih 50% više svega možda ti ostavili da bi mogo i dalje superset da koristiš kod telenora.
 
Kuka li jos neko za gubitak superseta prelaskom na Eon? Jeste da je to bila promocija ali da su mi otvoreno rekli da neću imati HBO go i ostale kanale koje sam imao više nikad za džabe, razmislio bih bolje. Ovako sada za inat nikad neću platiti HBO jer su mi ga uzeli. Navodno it mafija ne može da uveze nove pakete sa super set promocijom. Trebaće vremena... Stvarno? Toliko je teško pustiti par kanala. Ili bar da ukinu superset. Ovako mi piše da imam a nemam.
Meni na eon premium i dalje stoji da je superset aktivan.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Sa strane telenora je aktivan. Na portalu moj sbb piše da je aktivan, ali nemaš nikakve pogodnosti sa sbb strane. Uz eon premium već imaš HBO, ali kako ces bez dodatnih 10 megabita? Uradi speedtest, ako predjes 300 onda imaš aktivan superset.
 
Od kad se naplacuje pozivanje SBB call centra?
Stigao mi racun uvecan za 500i kusur kinti. Par puta sam ih zvao i naravno cekao po 15ak minuta. Odrali me. Telenor mreza u pitanju.
 
Da li eon box uredjaj ima mogućnost snimanja programa na internu ili externu memoriju?

Послато са A0001 уз помоћ Тапатока
 
Od kad se naplacuje pozivanje SBB call centra?
Od kad su uveli 19900 broj - par godina unazad otprilike.

Isplati se samo za korisnike Trio paketa jer je onda dzabe koliko god poziv da traje.

Ne mora da se zove taj broj. Ne mogu da nadjem ali ima dva broja koja sluze istoj svrsi a naplacuje se kao da se zove
bilo koji drugi zemaljski broj. Ako neko zna napamet ili moze da nadje neka okaci da ljudi ne placaju pozive na 19900...


Pozdrav!
 
  • Like
Reagovanja: M J
Od kad su uveli 19900 broj - par godina unazad otprilike.

Isplati se samo za korisnike Trio paketa jer je onda dzabe koliko god poziv da traje.

Ne mora da se zove taj broj. Ne mogu da nadjem ali ima dva broja koja sluze istoj svrsi a naplacuje se kao da se zove
bilo koji drugi zemaljski broj. Ako neko zna napamet ili moze da nadje neka okaci da ljudi ne placaju pozive na 19900...


Pozdrav!

Uvek sam zvao sa fixnog Sbb-ovog a sad ga nemam vise. Uzeo sam duo.
Nasao sam broj u medjuvremenu.
011/400-1000
 
Ovo me lepo nasmejalo danas… Znaci pored 300Mbps bas tih 10Mbps bi mu znacilo toliko da se ne zna kako ce bez toga? :)


Pozdrav!
Ne, nego je neko pitao za super set. Ne treba mi ni tih 300. Dovoljno mi je samo da ima vezu.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Od kad se naplacuje pozivanje SBB call centra?
Stigao mi racun uvecan za 500i kusur kinti. Par puta sam ih zvao i naravno cekao po 15ak minuta. Odrali me. Telenor mreza u pitanju.

Sa pripejda na kom je skoro 3000 din kad ih zoveš govoriti da nemaš dovoljno kredita pa ti vidi koliko misle da može da te oderu dok se oslobodi sledeći slobodan operater.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li neko zna moze li se na Eon Smart Box, recimo povezati ekterni hard disk i gledati npr. video u formatu x265? Na mom TV mogu da povezem eksterni hard,ali ne podrzava x265 format.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno