Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko je na ott kakvo vam je stanje sa slikom?
Font je cudan ali lako cemo se navici.
Interfejs brze radi i saltanje kanala.

Nervira me ovo preko celog ekrana kad kucas broj kanala.
 
Ne. U podešavanjima EON aplikacije samo piše "upari novi uređaj" i ništa više.
 
U Podešavanjima EON aplikacije stavka Daljinski samo piše "Upari novi uređaj" i ništa više. Zato me i interesuje da li je kod svih tako jer je problem ne znati stanje baterije daljinskog koji je bluetooth i brzo se prazni.
 
Do sad je većina prijavljivala isti problem na SDMC Tech modelu. Možda na KAON nema problema.
Inače, u Android Settings imaš negde da se vidi procenat baterije.
 
Do sad je većina prijavljivala isti problem na SDMC Tech modelu. Možda na KAON nema problema.
Inače, u Android Settings imaš negde da se vidi procenat baterije.
Tu grešku bi za nas EON ott korisnike trebalo hitno da isprave imajući u vidu da je to jako bitno, a trenutno se u podešavanjima EON aplikacije se ne vidi ni da je daljinski povezan. U Android settings se vidi da je povezan , ali ja procenat baterije ne vidim.
 
@Eli20: Upravo sam proverio, kod mene se vidi procenat. Pojavi se tipa 2s nakon što otvoriš taj podmeni za Notus daljinac.
Screenshot_20200529-152045.png

Sad da li očitava tačnu vrednost... :D

U interfejsu Eon app naravno ne vidi ni da je povezan daljinac.
 
Slabo ti stariji ukućani jaše po Vol+ / Vol- tasterima, zato si bolji :p
 
Hvala!

Probao sam app i nisam nesto zadovoljan... Mozda samo treba da se naviknem malo, ali trenutno mi nekako nije prakticna... Nedostaju mi kontrole...

Da li na ovoj android tv app mogu da se menjaju kanali kao na daljincu channel up/down?
 
Ne daju dodatni OTT box ali možeš da instaliraš više Eon aplikacija na smart TV ili uzmi MiBox pa instaliraj na njega.
 
Da li na ovoj android tv app mogu da se menjaju kanali kao na daljincu channel up/down?
ja sam u kombinaciji Vivax TV + x96 mini sa HDMI cec lepo menjao kanale. na Hisense jock, ne prenosi taj signal. znači aplikacija može, samo ako dobije komandu...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Dobio sam apdejt. Ne vidim nikakav benefit. Malo brze salta kanale, malo brze ide kroz meni i to je to.


P. S. Beli kvadrat na sredini je tesko NJESR*.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Takodje danas stigao update, isti utisak i kod mene. Onaj kvadrat ne bih ni komentarisao, osim jezivo.....
Nadam se samo da ce biti manje besmislenih restartovanja aplikacije. Ako bude tako, to je vec ozbiljan napredak.
 
Poslednja izmena:
Zabada luđe nego prethodne verzije, ima kočenja/usporavanja povremeno, češće se restartuje sama od sebe, i nakon pauze duplira titl preko zamrznutog... Više bagova nego ikad!
 
Kod mene baš suprotno, brži je i bez bagova.
Pre ovog updata kada sam veoma brzo prebacivao kanale, restartovao se, sada toga nema.
Za sada odlično radi.
 
Jel ima poente kupovati hdmi 2.0 kabal? Imam 4k LG.. Na 4682 nije bilo razlike jer je bacao fullhd..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Jel ima poente kupovati hdmi 2.0 kabal? Imam 4k LG.. Na 4682 nije bilo razlike jer je bacao fullhd..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


HDMI 1.4 Brzina prenosa do 10.2Gbps 4k@60Hz
HDMI 2.0 Brzina prenosa do 18Gbps 4k@60Hz
HDMI 2.1 Brzina prenosa do 48Gbs 8K@120Hz

ps. naravno kvalitetan kabal kao i duzina daju rezultat
 
Poslednja izmena:
Znaci mrk [emoji846]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Jel ima poente kupovati hdmi 2.0 kabal? Imam 4k LG.. Na 4682 nije bilo razlike jer je bacao fullhd..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Ne nema, jer ne postoji 2.0 kabl...
Imaš samo stari "Standard HDMI Cable" i novi "High Speed HDMI Cable" (kao verzije with Ethernet), tako da ako ti piše High Speed na kablu dobar si.
A deblji (u prečniku) ide samo kada treba više metara u dužini tipa 8m+
 
Poslednja izmena:
Mali je kvadrat, treba to preko celog ekrana i duže da se pokazuje

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
Izvinte na neznanju, ali kako vi to merite bitrate na EONu ili Netflixu? Ja konkretno imam Sony Android TV...
 
Jel još nekome secka "Sada na TV-u"? Kod mene je užas koliko to secka kada je podešeno na "Svi" listu. Secka i na "Sportski" kad se stavi a to je tek nešto više od 10 stavki tj. 10 sličica, zašto je Box-u to toliko teško da renderuje?

P.S. Kakav beli kvadrat/kvadratić spominjete? :D Kad kucate broj kanala? Smeta što je velik' k'o zid? :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno