Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dali su mi faličan primerak! :d I karton od kutije je bio neki koji se malčiće počeo cepati na mestu gde se savija poklopac ...
Će ga vraćam! [emoji14]

@DUSANSUNI: Šljamsung (& Tizen OS) =/= AndroidTV OS. Očigledno AndroidTV verzija nema slučajno ovako divnu ocenu 2.9 : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spotify.tv.android
I da, "opcije" = opcije za podešavanja aplikacije. Sama aplikacija radi, mogu da se puštaju pesme kojim god redom (nije samo "shuffle play") jedino što je eto tako "savršena" odmah po instaliranju i "ne treba" korisnik ništa da dira sem login /logout :crash: Dakle ima Settings ali kao da nema, prazno :D
Što bre brate Šljamsung...ja stvarno nemam zamerke ni na jednu apk.-mislim generalno na tv...pu pu da ga ne uročim
hahahaha...[emoji38][emoji38][emoji38]

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
@shamanNS: da, koliko vidim po reviewima, spotify za Android TV je.. potpuno djubre. :D hvala puno za testiranje!

Kaon box koliko vidim ima i S/PDIF, mada bih ja video da sve guram kroz hdmi, pretpostavljam da bi tako dobio audio output na zvučnike.. @gvlada neka iskustva? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Моја искуства са Тидалом су преко Роона. Постоји и неки Тидал плејер али нисам пробао. За сам Андроид бокс нисам покушавао. Најновији авр долазе са Тидал апликацијом.
 
Jel neko pokušao da instalira Popcorntime na EONu, ako jeste kako radi?
 
@nenadjow

Evo sad sam je instalirao po prvi put, nisam je ranije koristio.

Ali je praktično neupotrebljiva jer na svaki film pa čak i na epizode serija javlja da nema dovoljno memorije, ostalo mi je još nekih 1GB na Box-u. Mislio sam da će odmah brisati fajlove kao što Elementum na Kodi-ju radi. Ovde izgleda preuzme ceo fajl pa ga briše na izlasku iz aplikacije?

Imam SD karticu od 14GB koja mi bezveze stoji u Box-u potpuno prazna (formatirana kao prenosiva).

Ne znam može li nekako da se Popcorn Time prebaci na SD karticu pa tamo da skida film/seriju.
 
Poslednja izmena:
Data particija mu je 4.1 GB. Od "8GB" koliko ima

Eon_STB_storage.PNG


p.s. 59GB je memorijska kartica :p
 
Znači ipak ne može? Sestra uzima EON pa rekoh da joj instaliram al ako ne može bolje da ne pokušavam.
 
A od kada eon box ima sd slot?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nemoj da kokaš kokice i nema problema :d
A ne zeri. :D A ne stvarno, jel može da se Popcorn time app prebaci na SD card i da tamo skladišti filmove/serije?

Ja sam probao ono šta sam radio na tabletu. Sa APK editor-om forsiram instaliranje APK-a na eksternu memoriju i onda prebacim na SD karticu i teram. :D Haha, al' ne može to ovde.

Box čak i ima opciju u Developer options na dnu da se forsira instaliranje na eksternu memoriju (tako nešto) ali nema vajde ni od toga. :D
 
@MightyOutlaw: Novi box za OTT (= van SBB mreže) ima microSD slot i 2 USB porta (jedan USB 2.0 i jedan USB 3.0) [i WiFI koji nema na KAON-u xD].


@Strale_123: Nemam pojma , ne koristim to čudo. A nema ništa ni od testiranja kad je ćale zajašio na Youtube :d :d :d
 
Imam čudan problem. Naime, kad tv i box uključujem preko box daljinskog uvek mi prebaci na 1080p, a kad ih uključimo sa daljinskim od TV-a, uvek je na 1080i kako je i namešteno na Box-u.
 
Ima li neko da nema neki problem sa eon box?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ima

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Instalirao sam najnoviju verziju Nba app-a 3.1.6 sa Play Stora na Eon Box- u koja od sada radi savrseno :)
 
Pozdrav svima!

Imam TRIO GOLD EXTRA i aktiviran SUPERSET (HBO Premium). Već par dana me zivkaju iz SBB i nude da pređem na EON FULL, uređaji, setup, džabe, prva godina po ceni sadašnje pretplate, posle ona puna cena. Meni ovaj D3 radi i imam šta mi treba. Osim cene i Pinkovih kanala koji mi ne trebaju, i veće intrernet brzine, ima li još nešto što je za ili protiv? Sutra treba da me opet pozovu pa da im kažem šta sam odlučio.
Pa gde u ovoj temi pitaš to, jaooo... :D
 
Poslednja izmena:
Da li je i vama posle apdejta, kada premotate recimo slagalicu od juce i u medjuvremenu dignetu traku sa dna ekrana, vama tu ne pokazuje tu slagalicu od juce nego trenutno sta bi trebalo da je po programu?



Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Da li je i vama posle apdejta, kada premotate recimo slagalicu od juce i u medjuvremenu dignetu traku sa dna ekrana, vama tu ne pokazuje tu slagalicu od juce nego trenutno sta bi trebalo da je po programu?



Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Unapređuje se platforma svakodnevno! :D
 
Jel ok da stavim 1080p rezoluciju? Ili bolje automatski?
Uredjaj je 42lm620s lg

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Sve je nestabilnija platforma.
Žena gleda u video klubu dve totalno različite serije, i na tačno određenim minutažama, u više epizoda izbaci grešku. Znači zapis je oštećen.
Kad se izlazi iz video kluba, nekad se restartuje, što je uobičajeno već, a sad je druga opcija da se u EON meniju pojavljuju velika crna polja, zaglupavi uređaj, pa ručno restart. Napominjem da po savetu drugih obrišem periodično keš EON aplikacije, ali džabe.
Pre godinu dana, kad se pojavio EON verovao sam da će unaprediti softver. Sad sam mišljenja, da im je to ipak malo veći problem nego što su i oni sami očekivali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno