Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna li neko da li i na Eonu ima opcija da se na Eurosportu prebaci na engleske komentatore... Na d3 je to moglo. Pocinje Aus open...

Huawei P10
 
Možeš samo za sve kanale da promeniš primarni jezik (u podešavanjima EON aplikacije) na engleski, nema kao na staroj platformi "per channel" (= za svaki kanal posebno).
 
Uspelo je, hvala.

Huawei P10
 
Poslednja izmena:
Zna li neko zašto Terrarium neće na box?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Hoće

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ja sam skinuo direktno sa terrarium sajta preko puffin browser-a i instalirao sa es explorerom. Imam i MX player. Terrarium TV verzija 1.9.10

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Šta ja radim pogrešno? Odem na aptoide, skinem terrarium tv, instalacija prođe bez problema, ali kad je pokrenem otvori se samo početni ekran i onda izbaci

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Verovatno skidas pogresnu. Sad ima milion verzija Terrariuma .
 
Danas mi doneše Eon Box, kako se instalira HBO Go i Aptoide na ovaj box? Nema nikakav browser u Playstore-u da se instalira pa da se preuzme apk

Edit: Uspeo, instalirao Puffin browser i onda kroz njega Aptoide
 
Poslednja izmena:
Da li mi se čini ili je slika na Eon box slabija u odnosu na stari v2?
 
Ja nisam primetio, moja žena tvrdi da je slika bila bolja na D3 V2, baš ću da obratim pažnju kasnije.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
To je upravo moj najveci problem, srecom dogovorio sam da ako je kvalitet slike na boxu losiji, da zadrzim V2.
 
Može neko da mi okači link ka verziji terrariuma koja njemu radi na eonu, ili da mi pošalje u pm, ako se krši sa nekim pravilima?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja nisam primetio, moja žena tvrdi da je slika bila bolja na D3 V2, baš ću da obratim pažnju kasnije.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Evo da se prijavim. Stigao EON Box. Jeftin box kao i svaki drugi, procenio bih do 30-40 evra. Obzirom da je namenski proizveden za EON, verovatno jos manje. Ali nebitno, interesatno mi je da je bar meni daljinski upravljac natprosecno dobar u odnosu na ostale android boxove, koje sam imao priliku da vidim, a dosta ih je bilo zaista. Pre svega me je obradovala tezina istog, dobar osecaj u ruci svakako.
Kvalitet slike je vec na startu skoro identican kao i na V2, sa razlikom da sam boju morao da malo pojacam da bih dobio ono sto trazim. Na boxu sam u startu rezoluciju stavio na 4K 60 Hz i moram reci da je rezultat impresivan. Naravno uz napomenu da je kod mene TV takodje 4K. Sve su svemu, za pocetak iznenadjujuce pozitvno. Videcemo dalje.
 
Moram reći da si ćorav ako ne vidiš da se dešava interpolacija 50 fps u 60 fps.
 
Hvala najlepse, ali o coravosti se verovatno moze pricati obostrano :)
 
Ok je Eon tv box, obratio sam danas više pažnju na sliku, i boje su malo tamnije nego na D3 V2, pa mora malo da se došteluje i jačina zvuka je dosta slabija. Zvuk na soundbaru sam sa D3 V2 držao od 5 do 9, a sa Eon boxom moram da pojačam minimum na 15 da bi se govor bio razumljiv.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Da, zvuk je jezivo slab u odnosu na V2..
 
Potpuno se slazem sa gore navedenim, imam identicno iskustvo. Takodje imam nameru da kupim sound bar, obzirom da sam se konacno oslobodio glomaznog kucnog bioskopa.
Planiram da kupim Yamahy YAS 207.
 
Ok je Eon tv box, obratio sam danas više pažnju na sliku, i boje su malo tamnije nego na D3 V2, pa mora malo da se došteluje i jačina zvuka je dosta slabija. Zvuk na soundbaru sam sa D3 V2 držao od 5 do 9, a sa Eon boxom moram da pojačam minimum na 15 da bi se govor bio razumljiv.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Moram da se ubacim. Vezano za glasnocu.
Pre par dana sam gazio box na fabricka podesavanja i moram da priznam da je zvuk bolji od tada. Glasnije je. Ne verujem da sam toliko utripovao ali zakleo bih se da je tako...i znacajno manje baguje i zakucava od tada...
 
Da li su samo radio fabrički reset ili moraju iz podrške ponovo nešto da aktiviraju?
 
Evo da se prijavim. Stigao EON Box. Jeftin box kao i svaki drugi, procenio bih do 30-40 evra. Obzirom da je namenski proizveden za EON, verovatno jos manje. Ali nebitno, interesatno mi je da je bar meni daljinski upravljac natprosecno dobar u odnosu na ostale android boxove, koje sam imao priliku da vidim, a dosta ih je bilo zaista. Pre svega me je obradovala tezina istog, dobar osecaj u ruci svakako.
Kvalitet slike je vec na startu skoro identican kao i na V2, sa razlikom da sam boju morao da malo pojacam da bih dobio ono sto trazim. Na boxu sam u startu rezoluciju stavio na 4K 60 Hz i moram reci da je rezultat impresivan. Naravno uz napomenu da je kod mene TV takodje 4K. Sve su svemu, za pocetak iznenadjujuce pozitvno. Videcemo dalje.
Mislim da kvalitet izrade i daljinskog eon boxa je za klasu bolji od kineskih jeftinih boxeva. Imam takav box od 50 evra i što se tiče izrade je dečija igračka. Hardverski je već druga priča. Slika je ok, a zvuk jeste slabiji. I loše je odrađena skala pojačavanja. Zbog toga sam prinuđen da često korigujem zvuk preko tv daljinca. Mala je razlika između min i max na skali za zvuk na boxu. Slider se brzo kreće, verovatno jer nema mute dugme, ali nema finog pijačavanja.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Koliko mogu da primetim, ne postoji ni ono back dugme za kanale da moze da se prebacuje sa jednog na drugi kao na D3 daljinskom, ili se mozda varam?
 
Imas puffin browser u prodavnici. Ili skini na fles kodi i addon pa prebaci. Imas u prodavnici recimo Xplore file manager.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno