Šta je novo?

Black Friday [2018]

Који црни црни петак и распродаје. Измишљени hype да би продавци мало спустили цене на производе које или иначе слабо продају или једноставно у том моменту имају превише робе на стању.
Гледао сам пар ствари и на страним сајтовима и никакав конкретан попуст нисам видио.

Ево малопре баш гледам на Алију Anker Soundcore 2 звучник са шокантних 51% попуста тако да није 60еур него 29еур.
Ја сам тај исти звучник купио прије 6 мјесеци по цијени од 27еура... толико о black friday, cyber monday..
Napisah nesto ali uvideh da je nekulturno.
Samo cu reci - nemoj vise, molim te...

TT over 6X
 
Sto niste kupili Mionix miseve i sluske ?, bilo je 80% snizeno, jeste 3310 senzor, i jeste da su im neki misevi za velike sake, al opet bili su za dzabe, pogotovo sluske.

Mionix ubedljivo najbolji black friday deal, blisko drugo mesto 580 8GB po ceni 570 4GB modela, 1 laptop i5-6006u za ~33000 koji je otisao za 3 sekunde, i jedan celeron pentium quad core/128GB ssd/8GB ram za ~34500 isto otisao brzinom svetlosti.

A posle toga 144Hz monitor za 25000, ili 26000 koliko je bilo i 570 4GB za 24000.

A danas ima h400i za dzabe za 9999.

To je manje vise to od nestandardnih stvari na stvarnim uber popustima.
 
Poslednja izmena:
Sto niste kupili Mionix miseve i sluske ?, bilo je 80% snizeno, jeste 3310 senzor, i jeste da su im neki misevi za velike sake, al opet bili su za dzabe, pogotovo sluske.

Narucim u WinWinu na " crni petak " Castor Mionix misa. Stigne danas pogledam kutiju ona otvarana, pokidana, zakrpljena obicnim selotejpom. Otvorim vidim da je kabel diran a i unutra pakovanje osteceno. Pogledam mis sa donje strane, nogice izgrebane poprilicno a na levom clicku se ona crna zastitna boja dobro izlizala. Spakujem i vratim nazad u roku od po sata. Na srecu nisu pravili problem i imali u kasi da mi isplate u gotovini. Ne bi me cudilo da je neki njihov imao pa resio da zameni na akciji.

5char
 

Ouch, ovo je mracno, ja rekoh mionix i oni se dogovorili ne idu stvari, pa da rasprodaju, koja je sansa da su svi misevi tako, heh.

Jel to komentar iz ove stranice ?, nisam 100% detaljno prolazio kroz topic, vise sam skim-ovao.
 
Poslednja izmena:
Sto niste kupili Mionix miseve i sluske ?, bilo je 80% snizeno, jeste 3310 senzor, i jeste da su im neki misevi za velike sake, al opet bili su za dzabe, pogotovo sluske.

Ja sam uzeo Mionix Naos QG. Stvarno je bio odličan dil, nisam mogao da odolim. PMW-3360 po toj ceni... A nije uopšte glomazan, samo traži da se drži celom šakom, inače je jako udoban. Krivo mi je što nisam uzeo i Naos 7000, za rezervu.
 
Da QG je fenomenalan, i bio je jeftiniji sad nego sto je bio na kickstarter-u pre-pre-order sa popustom :)
 
Cini mi se da na B.F. cene najvise kukaju oni sto nista ne bi ni kupili, osim ako im neko da dzabe. Tzv "gledaci"...
Ko je tacno znao sta mu treba, i reagovao odmah kada su akcije krenule, mogao je da pronadje dobre ponude.
Ja zadovoljan: Xbox One S 1TB za 25.999 din, i onaj Fox TV od 9999 din za deciju sobu. Retko bolje potrosenih 300e.
 
Poslednja izmena:
A danas ima h400i za dzabe za 9999.

Gde?

Tvoj post bi bio izuzetno koristan samo da si dao info, nisi morao link da okačiš ako te je već mrzelo.
Ovako ispada da si se napravio pametan (flejmovao ovde) a ovo za kućište ti se slučajno omaklo da spomeneš...
 
jedan moj prijatelj kupio u tehnoloco vivax 55" 4k tv za 36000 dinara...valja li čemu taj tv, nisam baš razmišljao o vivaxu ali dobra je cena, vidim da je i van black friday nešto malo skuplji...
 
jedan moj prijatelj kupio u tehnoloco vivax 55" 4k tv za 36000 dinara...valja li čemu taj tv, nisam baš razmišljao o vivaxu ali dobra je cena, vidim da je i van black friday nešto malo skuplji...

Drugar je uzeo isti i prezadovoljan je za sada, odlicna slika ogroman tv, za te pare top prica :)
 
Nazad
Vrh Dno