Šta je novo?

Black Friday [2018]

Winwin samo stavi laznu staru precrtanu cenu a novu stavi kao sto je i bila i eto ti black friday :)
 
:) ISti slucaj je i sa Gigatronom, ja gledao usisivace, posto je bila reklama da je popust od 30%, cena za sutra i cena prethodnih dana je potpuno ista, jedina je razlika sto su uklonili maloprodajne cene, i stavili: Uracunat 30% popust u cenu. :)
 
Pa kupujte vani i sebi i drugima, da vidite kako ce se nesto izmeniti.
 
A gde vani kupiti tehniku a da salju ovde!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Link ti ne radi. Ima neki kraći?

Sent from my TA-1021 using Tapatalk
 
Tru, bitno je videti cenu... dw se zna gde idu cene SSDova, posto kod nas ide za skoro 2x cenu.
 
Malopre sam sa drugarom kupio isti, mogu reci da je odlicnog kvaliteta za te pare, da ne pricam o dimenzijama televizora :)

Kakav mu je panel? Imam trenutno neku Teslu 43” pa planiram da je prosledim mojima a da sebi mozda pazarim taj jer je prilicno povoljan.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Da li sleduju bodovi u Gigatronu na artikle kupljene danas?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Trebalo bi. Inače, četvoro očiju oko bodova, kad sam uzimao laptop lepo ih pitam na kasi da li će mi dodati bodove, kaže devojka hoće.

Još uvek ih ganjam putem mailova za tih 200 bodova.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam zaboravio nakupovao sam 3 stvari, oko 30 nesto hiljada ostavio oticu sa 3 fiksalna da ih pitam za bodove danas poslepodne taman sve lepo da isprobam da vidim da li radi. Posto nista ne isprobavaju nemaju kada :D

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Vivax je najgora marka televizora po mom iskustvu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ovaj UHD ne sasvim okej za ovaj novac jer je to njihov premium model, manje dijagonale ne bih gledao. Inace vidjao sam po nekim ps4 igraonicama tu 55 i ako njima radi pp 15sati dnevno mora da su ok.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
^^
Kom iskustvu? Radis u servisu, ili menjas redovno televizore, pa mozes baciti iskustvenu preporuku?
Meni nesto oni Alfa televizori smrde da su sa najlosijim komponentama....
 
^^
Kom iskustvu? Radis u servisu, ili menjas redovno televizore, pa mozes baciti iskustvenu preporuku?
Meni nesto oni Alfa televizori smrde da su sa najlosijim komponentama....

Video sam dva Adlera,slika ocaj.
Taj Alfa je neki kinez,gde se sklapa,mozda isto kao adler,vox,fox,tesla.
Vivax se sklapa u EU,tj Hrvatskoj.:D
 
Poslednja izmena:
Ne licno mom iskustvu vec jednih poznanika. Imali su vivax tv koji se kvario 10 puta u roku od par god, ugavnom bude ekran u pitanju, sad da li je panel ili pozadinsko osvetljenje nisam siguran. Uglavnom kvarljivi i popravke nisu dugog veka, Vivax su zamenili Panasonic televizorom i nemaju problema.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sve su to kinezi,hvale jedino ove vox,fox...made in Turkey.
 
Ma i ovi VOX su čisto njesra, meni je crkao jednom u garantnom roku elektronika i sad pre mesec dana pozadinsko van garantnog. 10.000 zamena ledica. nikad više vox....
 
Video sam dva Adlera,slika ocaj.
Taj Alfa je neki kinez,gde se sklapa,mozda isto kao adler,vox,fox,tesla.
Vivax se sklapa u EU,tj Hrvatskoj.:D
Sta sam ja?? :D
Sad cu da tuzim za IP rights! :)

EDIT: Dobro je, znaju ljudi, nije me lako lazirati :D
 
Poslednja izmena:
Znam znam, tebe su sklopili u Koreji :)
 
Fox je najgori kinez moguci, mnogo losiji od Voxa kojeg pravi Westel,Tesla je Skyworth koji je ok brend. Alpha je preslikani Fox, samo se rebrendira za jednu nasu prodavnicu tehnike.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno