Šta je novo?

Black Friday [2018]

poTTa20

Slavan
Učlanjen(a)
14.12.2008
Poruke
69
Poena
310
Sutra je "black friday"

Iako kod nas to jos uvek nije skroz zazivelo i iako ponude kod nas jos uvek nisu dostigle takav nivo da gazimo jedni preko drugih kako kupili nov gadget na snizenju od 80%, vidim da ima prodavnica koje proizvode nude sa kakvim-takvim snizenjima.
Posto ne mozemo svi da ispratimo sve popuste i ponude, u ovoj temi bi mogli da preporucimo ono sto smo primetili kao zaista povoljno.
 
Poslednja izmena od urednika:
Gigatron, tehnomanija su najavili kakve takve popuste. Mislim da su liste snizenja vec dostupme na njihovim sajtovima.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Gigatron je rekao da ce prave ponude poslati tek veceras, a Tehnomanija sutra ujutru.
Ovo sto je sada na tm sajtu je nazvano "black friday warm up" ili nesto slicno.
 
ne znaju nasi za popuste a posebno ne za black friday ali videcemo, mozda neko pogresi...

video sam samo neku kao akciju za verovatno warm up gde je neki Fox TV umesto 32k spusten na 27k. tuga...
 
Baito ima dobru akciju na napajanje za black friday
 
Ovo što trenutno ima na gigatronu i winwinu je prava smejurija. Winwin je već izbacio kompletnu ponudu. Od kompjuterskih komponenata (matična, grafička, ssd...) nema ništa, telefoni zanimljivi su meizu 16th, ali su snizili 5000, pri čemu su ukinuli (bar nema da piše iznos) poklon kupovinu koja je bila čini mi se viša od tih 5000. Gigatron ima ŠOK akciju u okviru crnog petka, gde je nešto (ne sećam se šta) za 34.999 snizio ČAK na 33.999! Iskreno su u pravu, šokirah se od tolikog popusta.
 
Gigatron, tehnomanija su najavili kakve takve popuste. Mislim da su liste snizenja vec dostupme na njihovim sajtovima.

Pročitah negde na nekoj FB grupi da su već "ulovili" Tehnomaniju u omiljenom sportu u Srba, a to je "podigni cenu pre sniženja, pa onda spusti na tu istu cenu i kaži popust" :)

Probaću da nađem ponovo, da vidim da li su u međuvremenu postavili i fotografije pre i posle sniženja, neko reče da može da se podnese prijava inspekciji uz fotografije. Ja pratim neki usisivač još odavno, njemu je ista cena već danima, videćemo sutra...
 
Koliko vidim dijaspora shop,bc group,winwin...sva akcije onog sto je skupo ili se slabo prodaje.Fino.
 
Da, baš to i ja htedoh reći. Zar je bilo drugačije nekada? Naravno, biće i par stvari koje bodu oči pozitivnošću, ali u malim količinama, da se kaže da je bilo. Doduše, onima koji ne prate tehnuku, koji ne prate ponude i cene (a takvih je mnogo više nego nas što je na forumu) sve ovo primamljivo zvuči, misleći da su popusti stvarni i opustošiće prodavnice.
 
jeSnWNd.png
 
Eno gore link ka toj prodavnici... No comment...
Što se tiče te Nokie: https://www.tehnomanija.rs/index.ph...9&filters[price_max]=9999&filters[stock]=true
Takođe, naći ćete još dosta ponuda iste te radnje koje su ovde znatno povoljnije: https://www.tehnomanija.rs/crni-pet...i_petak_ponuda_ureaja_3_2111&utm_medium=email
^ Sami zaključite.

Ima još 1 najava mada kupovati kod njih je kao kupovati sa AliExpress-a (zbog garancije): https://www.emmi.rs/landingpage.866.html

Ako ništa drugo, moguće je kupiti 40" Full HD TV za manje od 20K ali verujem da nas hardveraše to i ne zanima previše. Kako god - eto prilike za upgrade sa 32" na 40".
 
Mislim da se 40 inca nece naci za manje od 20 000.
 
Ако налетите негде на графичку (1070, 1070ти, 1080, 2070) и на ссд 250-500гб (и сата3 и нвме), али да то није појефтињење од 1000дин, односно нешто мизерно, јавите.
 
Ovaj Fox od 40 inchi je dobra kupovina kako god da okrenes, samo je pitanje dostupnost.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Opet BC Group, verovatno greška, jer za sada jedini imaju normalnu ponudu popusta
 
ako neko naleti uopste na komponente na snizenju nek objavi.
 
Fora sa ovim akcijama tehnomanije za crni petak je da navuku pola Srbije na sajt i da im pukne sajt i da niko nista neugrabi a oni dobiju besplatni reklamu. Marketing.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ima li potrebe komentarisati Intel? Trenutno su najjaci sa SSDovima, 5 godina garancije a i jeftiniji od Samsunga... Sad se kajem sto nisam sacekao i uzeo Intela umesto Kingston A400. :d
 
Nazad
Vrh Dno