Šta je novo?

KM player zakucava

saddamnsliman

Slavan
Učlanjen(a)
20.02.2006
Poruke
142
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
Zilog Z80
GPU
Ferranti ULA 9000
Pristup internetu
  1. Modemska 56k veza
Da li zbog navike ili komfora najviše volim ovaj plejer no u poslednej vreme stalno zaleđuje. Reinstalacija nije pomogla
Mislio sam da je razlog prozor za reklame odnosno otvaranej IE u tom prostoru za reklame.
probao sam u internet options da blokiram kmpleyer.media.net to isto uradio u NOD32 zatim u system32/drivers/etc/hosts uneo adresu 127.0.0.1 za kmpleye.media.net :wall:
i ništa ... i dalje se zaleđuje ...i dalje otvara IE u tom desnom prozoru ( pri čemu s*mjau**mjau**mjau**mjau* otvorene tabove na istom ako bio otvoren)..
Da li neko :crash: ima ideju šta raditi
ili proruku za neki drugi sličan pleyer
 
Instaliraj pot player, neces se ni secati km posle kraceg vremena :) Pot ti dodje kao KM bez bloat-a.
 
+1 за Pot player.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
+1
I ja koristim ovu verziju sto je hsv naveo.
 
Pot Player volim i ja da koristim ali je nepotrebno prenatrpan opcijama koje malo kome sta znace. MPC-BE je manji ali sa svim neophodnim podesavanjima i relativno dobro izgleda. MPC-HC je razvoj zaustavljen ako je tacno ono sto pise na njihovom sajtu. Oba programa su dobra i vrlo slicna, MPC-BE izgleda lepse. Moj utisak je da je slika sa MPC-BE i MPC-HC nesto malo bolja "out of the box" od slike sa PotPlayerom. I da, kad nadjes verziju PotPlayera koja ti odgovara, ne apdejtuj vise. Nova verzija zna da bude nestabilna, retko ali se desi.
 
Poslednja izmena:
Ja uglavnom koristim VLC, ali sam imao probleme sa jednom serijom koja je u VLC-u imala smetnje, pa sam se prebacio na MPC-HC u kojem je radila normalno. Plus sam primetio da su boje lepše u tom plejeru, a ima i dobre opcije poput after playback play next file in the folder/shut down/hibernate/turn off the monitor itd. Sad sve gledam u njemu.
 
Nazad
Vrh Dno