Šta je novo?

Temisvar kupovina

smk

Poštovan
Učlanjen(a)
25.05.2015
Poruke
237
Poena
70
Putujem u skorije vreme do Temisvara, pa bih svratio i do njihovog soping mall-a. Negde sam procitao da na granici pri ulasku u Rumuniju traze 500e da imas kod sebe. Inace ne planiram ni blizu toliko da potrosim. Na sajtu ministarstva sam procitao da ide 50e po danu boravka. Ima li neko info?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ja sam pre 5-6 godina išao kolima u Rumuniju i niko me nije pitao koliko para imam. U stvari, niko me nikada nije pitao za novac, a obišao sam dosta evropskih zemalja.
 
Išlo nas petoro jednim kolima do Temišvara prošle godine, ništa nisu pitali za novac na granici.
Društvo išlo jedan vikend do Temišvara isto nisu spominjali da su im tražili da imaju neku sumu novca kod sebe...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pokazi im kreditnu karticu i cao :)
 
Znači nema više onošto smo radili 70ih godina. Poneseš 6 pari najlonki i 10 paketa žvake, prodaš odmah iza granice i imaš ceo dan piće i jela po restoranima za strance i još se nakupuješ košulja i gaća od pravog pamuka ?
 
sad mozes cigarete, mislim da to babe sad na biciklovima nose levo desno ceo dan :)
 
Samo jednom su me pitali za 500e, a dosta puta sam prelazio za Rumuniju. Ali, da, kažeš da imaš na kartici i to je to.
 
Znači nema više onošto smo radili 70ih godina. Poneseš 6 pari najlonki i 10 paketa žvake
Ја сам тада носио жваке и када сам све "распродао" и видео очај код неких девојака, частио сам их са по пар жвака из отвореног паковања. Не памтим да сам видео толику срећу у неким очима а мислим да сам видео још нешто али нисам имао времена за остало. ;)
Нисам се много напазарио, моји нису ни знали да је неки празник и да ништа по Румунији не ради. Можда су они и нашли нешто, ја нисам ништа а и њихове продавнице су ми личиле на задруге у планинским селима код нас.
 
Nazad
Vrh Dno