Šta je novo?

Problem

vladimir00

Poštovan
Učlanjen(a)
07.10.2017
Poruke
652
Poena
70
Kupio sam u firmi na W navigator Prestigio 5066 koji fabricki nema mapa, vec se trebaju mape ubaciti putem Navitel Softwer ciji je link dat u opisu na sajtu.
Povezem uredjaj, al ga program ne prepoznaje, samo vrti 'Waiting for device' i tako stalno.
Zovem im call centar oni samo prebacuju na neke druge koji kazu da to ne rade.
Jel ima neko da je ubacivao mape?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Može sigurno da se ubaci npr. igo primo sa je pitanje da li na tezi ili lakši način.
Ako ima u podešavanjima neka ikonica tipa "navi path" onda veoma lako može da se ubaci igo kopiranjem na internu ili sd karticu i podesavanjem putanje do exe fajla.
Drugi način je dosta komplikovaniji gde mora da se prvo otključa navigacija i da se edituju određeni fajlovi ali ti savetujem da potrazis rešenje na forumu "serbianforum.org"

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima navi path, hvala!
Ubacicu IGo 2018, ali ima 7gb moram uzeti sd karticu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Šta ima 7gb?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
.
10eeb270a355b92c0d805f3fd31f726c.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Moj ti je savet da ideš na tomtom varijantu mapa iz 2018-te I da skineš igo primo 2.4 "Honda". Već sam ti rekao ima sve na serbianforum.org imaš tamo link za torrent za mape.

Mada ne vidim razlog da ubaciš bas sve mape evrope. Tu su i nepotrebni fajlovi koje koriste samo kamioni "ftr"

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ubacio sam, ali me gps locira da sam negde u Beograduz, sta sad?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa jel jesi u Beogradu? :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Proradio gps, hvala i svako dobro!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kada je prvo paljenje, nekad na nekom uradjaju se duze ceka da nadje sve satelite itd ali eto, proradio.
 
Nazad
Vrh Dno