Šta je novo?

Analiza telefon do 150eur

bakara

Znamenit
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poruke
12,844
Poena
1,175
Sta kupiti do 150eur (pozeljno sto jeftinije)
Preferiram xiaomi i miui, ali nije presudno, trenutno koristim redmi note 4x i znam da nece biti neki apgrejd ali ovaj telefon bi dao supruzi.

Ono sto sam gledao je redmi 5 plus i redmi s2, sta jos tu upada i sta je tu od cega bolje?
Svestan sam da su razlike verovatno jako male svi imaju prilicno isti hardver.
 
Verujem da ste na moje sl pitanje odgovorili puno puta, ali nemam puno vremena da trazim tako da ako sam dobro razumeo iz nekih postova koje sam prelistao na brzinu definitivno je:

Redmi Note 5 bolja kupovina od Mi A2 lite?

I da je RN5 najbolja kupovina za tih 150-160e?
 
Moram da dodam, da sam na osnovu komentara sa foruma odabrao Redmi note 5 i nakon 10-tak dana koriscenja mogu reci da je tel fenomenalan, barem za moje potrebe (nisam neki zahtevan korisnik).

Za mene najbolji adut baterija koja u mom sl traje 3 dana (mada moram da priznam da nemam puno vremena da ga nesto cackam),

Sto se mene tice svaka preporuka, mislio sam da se za te novce nemoze naci tel sa takvim performansama i radom.

Hvala i pozdrav.
 
Da li je moguce naci neki manji telefon za 150e? Novo/polovno novijeg datuma? Velicina tipa iPhone 6/7/8, znaci tu negde 140-150g max, uzak telefon koji lepo lezi u ruci?
 
Nazad
Vrh Dno