Šta je novo?

Analiza telefon do 150eur

bakara

Znamenit
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poruke
12,879
Poena
1,175
Sta kupiti do 150eur (pozeljno sto jeftinije)
Preferiram xiaomi i miui, ali nije presudno, trenutno koristim redmi note 4x i znam da nece biti neki apgrejd ali ovaj telefon bi dao supruzi.

Ono sto sam gledao je redmi 5 plus i redmi s2, sta jos tu upada i sta je tu od cega bolje?
Svestan sam da su razlike verovatno jako male svi imaju prilicno isti hardver.
 
Koristim od kraja aprila Redmi 5 Plus, prezadovoljan.
Pre toga Redmi Note 4G...MIUI zakon [emoji1320]

Javi se ako budes hteo da testiras telefon.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Pazi, za te pare ili mozda 10e vise mozes da nadjes redmi note 5 star tipa mesec-dva u oglasima...imas jos 10ak meseci garanciju, telefon je verovatno kao nov, a jeftiniji za 20-30e... :)
 
Ne znam imao sam oba i RN4 i sada imam R5+ i ipak mislim da je R5+ za nijansu malo bolji ali za nijansu. E sada to je moj utisak koji ne moraju da imaju svi.
Nego jedno pitanje primetio sam u zadnje vreme pored nekih imena zeleni znak OP. Sta bi to znacilo.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Da li je bolji redmi note 5 od redmi 5+?
nesto mi se cini da je popularniji i vise hvale 5+

kakav je mi A2 lite, da ga otpisem?
 
Poslednja izmena:
Naravno da je redmi note 5 bolji...ima bolje kamere(portrait mode, vrh stabilizacija tokom snimanja videa, bolja prednja kamera, a i zadnja), bolji procesor i graficku... :)
 
Redmi Note 5 u tom budzetu, bez dileme, pogotovo za Xiaomi korisnika.
 
Za vikend sam na sajmu sporta, ako budes mogao svrati.
Dragu sam ponovio sa Note 5, odlican uredjaj i malo bolji od Redmi 5 plus.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Pro model je samo za indijsko trziste...note 5 se prodaje kod nas...i taj model treba da gledas...samo gledaj kada guglas da nadjes note 5 sa sd636 procesorom, posto je note 5 u indiji sa sd625 procesorom...xD
 
PRO je za Indijsko trziste i ima bolju selfi kameru..... I cini mi se da su im senzori kamere razliciti...


EDIT:

Note 5 u Indiji je redmi 5 plus kod nas... zbog toga procesor SD625,,,
 
Poslednja izmena:
Pošto može da se nadje redmi 5 plus a pošto note 5?

Ja sam prošle godine note 4x platio 130€ čini mi se da je sada sve nešto skuplje?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne ,note 5 ,3/32 mozes naci za 150,155 ,jedino ako si bas resio da ides na 5 plus ,neces pogresiti ni sa njim ali ipak je losiji uredjaj.
 
Poslednja izmena:
Da li je RN5 dosta bolji od R5+ ? I po vama svakako iz trke ispada A2 lite?
 
Daleko od toga da ispada. Ja imam jedan u kući. Dizajnom i hardverom, osim kamere, je opravdao da bude kupljen on, a ne A2.
Zavisi samo šta ti je bitno.
Note seriju nisam uzimao u obzir, jer sam bio razočaran baterijom na 4X.
 
RN5 je R5+ sa daleko boljim chipsetom i boljom kamerom.

@Voyager

4X je rekorder za bateriju, ili je bio neki feler, ili je nesto crpelo bateriju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno