Šta je novo?

Kako ubiti HDD

хахаха
баш ме насмејала ова тема :)

И да лу си га убио?
 
хахаха
баш ме насмејала ова тема :)

И да лу си га убио?
Nisam, samo ga jos za nijansu isporio >500ms odziv i vidno koci, ali sam ga tako poslao, cuknuo par puta u defrag dok je umotan u peskir bio i to je to, bilo mi zao da eksperimentisem vise, samo da prihvate reklamaciju i da ne zapadne los primerak kao ovaj... [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Мало је и лутрија кад се купују нови хард дискови :)

Нек је са срећом са новим кад стигне.
 
Мало је и лутрија кад се купују нови хард дискови :)

Нек је са срећом са новим кад стигне.
Hvala, nadam se da ce biti dobar, krenule me ove god reklamacije bas pocev od monitora pa do harda [emoji23]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
^ loša karma[emoji16]
 
Ја сам узео миш...
рекламирао сам и заменио једном,
опет иста ситуација са другим после неког времена... скрол је отишао у аут...
више ми је глупо да идем у продавницу да га мењам, а није баш јефтин.
 
Sto ti je glupo za tvoje pare? Menjaj dok god ne budes imao problema.


Глупо ми је да пролазим процедуру повратка и незадовољне продавце :)
 
Глупо ми је да пролазим процедуру повратка и незадовољне продавце :)
To jeste, em se ceka dosta, em procedura...ali barem na kraju validan uredjaj i nova nada da ce raditi bez problema [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
To jeste, em se ceka dosta, em procedura...ali barem na kraju validan uredjaj i nova nada da ce raditi bez problema [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk


Искрено, више нећу да узимам исти миш.... и не препоручујем га ником!
Hama EMC-500

После 10-так дана скрол почне да скаче горе-доле и не ради нормално
 
Meni je ova tema cista preporuka za ovaj disk.
 
Meni je ova tema cista preporuka za ovaj disk.
Hard je generalno dobar, tih bas i sa svojih 5400rpm radi posao i bolje nego ocekivano, ali zapade mi los primerak, tako da netreba generalizovati. Kao sto ja imam na primer stari Black koji se ne cuje i vrh radi i dan danas, a ljudi se zale da je ekstremno bucan, ali eto, zapao mi top primerak tada. Tako da treba dati sansu i ovom crvendacu [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Кажем ја.... сад је лутрија :) како коме западне.

Ко хоће тишину може SSD, пошто су најавили велика појефтињења.
 
Кажем ја.... сад је лутрија :) како коме западне.

Ко хоће тишину може SSD, пошто су најавили велика појефтињења.
Tesko da ce 1tb pojeftiniti na prihvatljivu cifru, ali i SSD-ovi crkavaju... Iz cista mira mi je skoro otisao Patriot 240gb posle par meseni koriscenja i doplatih jos malo za Samsungov Evo pri reklamaciji, da sam miran barem 5y, tako da je sve bas lutrija kupovati poslednjih godina [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Čekaj polako još ne znaš koliko će taj da traje :)



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Cijene su pravo pale....250gb za +/- 50€
 
Da nije do struje?

Je l' imas neki UPS ili SurgeArrest? Je l' ti napajanje kvalitetno?
Ne verujem, sve normalno radi u kuci, imam onaj produzni za zastitu od prevelikog napona, ili kako se vec zove ne znam. Napajanje Chieftec 750w neko staro polumodularno, ali ne bih rekao da je do njega, jednostavno mislim da je bad luck..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Napokon stigao HDD od fante, bio je u "vakum" kesi sa novom garancijom, ali nije nalepnica na njemu kao za standardan nego je bela cela i ima sitne ogrebotinice po metalu oko nalepnice, cini mi se da su spakovali neki refabrikovan, ne znam da li je neko reklamirao hdd kod madjara? Ali uglavnom sve ok radi i tih je..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno