Šta je novo?

Da li vredi laptop za 130e...?

juninho

Cenjen
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruke
67
Poena
159
Elem, komsija mi ponudio laptop koji je izasao iz garancije, uzet u VIP-u pre 2 godine. Slabo je koriscen.
HP TCN-126
AMD E1-6015 sa Radeon R2 garphics
4GB single chanel
Hitachi 500GB
DVD-RW
Wifi,Bluetooth,LAN...

Ima jedan bag, tj. nece da puni bateriju dok laptop radi nego samo kad je iskljucen (shutdown). I Win10 home nije licenciran (sto mi je cudno jer je uzet preko operatera), prijavljuje neku gresku.
Interesuje me samo da li vredi tih 130e ili da ga batalim? Sluzio bi matorcima za lagani surf i skype
Unapred hvala na odgovorima.
 
Ne zato sto mozes naci polovan i5 laptop za te pare koji puni normalno bateriju.
 
Procene su zabranjenje , problem je u procesoru ako uzmes taj laptop youtube i surf ima da ti se vucu kao prebijen crv , ako ti treba polovan laptop za 130 evra imas na kupujem prodajem i3/i5 laptopova finih za te pare , uz malo srece i sa ssd-om.
 
Laptop verovatno nije pokvaren, reinstalacija sistema bi skoro sigurno resila problem ali..taj APU-CPU jeste spor... Graficki deo je i ok ali procesor je kanta. Radice i YT i surf uz dobar izbor browsera ali.. realno, ne bih dao preko 70-80 eur za taj uredjaj ako se resi to sa baterijom a uredjaj je lepo ocuvan tj bez ogrebotina, fleka i sl.
 
Batali taj laptop, ne vredi da se cimas oko njega jer ces sam sebe pojesti sto si bilo sta dao jer ce ti vise zivaca pokidati nego sto ce ti koristiti. Za te novce mozes lepu polovnu masinu da kupis da te glava ne boli (polovnu naravno), i da ti radi narednih par godina.
 
Nazad
Vrh Dno