Šta je novo?

upgrade os x-a

oogabooga

Slavan
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
390
dopao mi saka neki stariji macbook pro, na slikama se vidi koji je.

viber image.jpgviber image2.jpg

izbacio sam stari hdd i ubacio nov ssd, on je sam povukao sa neta os x lion 10.7.5. buduci da dosta aplikacija ne radi na ovom osx,
koji mi je najbezbolniji nacin da ga podignem na neki el capitan ili sl?
probao sam direkt sa app storea na mojave, ali kaze mi minimum treba 10.8 na njemu da bi mogao upgrade.....
 
Pa preko apple stora uradi na Sierru pa onda idi dalje ako ne moze da se preskace. Ili da skines Mojave pa napravis bootabilni flash.
 
jasno je to meni, ali se nudi samo mojave preko appstorea, a kad ukucam u search, izbacuje mi neke nebuloze, nijedan konkretno osx
 
Sa app store-a skines High Sierra ili Mojave i uradis clean install (bez upgrade-a). Napravis usb flash install na ovaj nacin https://support.apple.com/en-us/HT201372

Kada boot-ujes usb install, izaberes Disk utility pa obrises podatke sa diska pre instalacije.
 
Poslednja izmena:
Kao i prvo i osnovno, taj Macbook neće bootovati sa eksternog uređaja ništa novije od Sierre. Tako da moraš prvo to da instaliraš lepo. Nakon toga možeš da skočiš na High SIerra, preko pordavnice, i zatim na Mojave.
 
upgrade os x a

i have 3 legendary item with minimum level 7 requirements it's a good item but the damage it's very low and i ever watch some people have a same weapon like me but he have a better damage how can he change or upgrade the damage ???


my level is 61 and the weapon is the hornet only have 19 damage
 
Nazad
Vrh Dno