Šta je novo?

Istrosenost grafika posle par godina kopanja

Učlanjen(a)
03.07.2016
Poruke
2,211
Poena
235
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Naleteo sam na ovaj video


Sve je to manje-vise poznato ali me interesuju vasa iskustva sa starim grafikama.
Znam da ima ljudi koji su kopali jos 2013. sa 7950-70 i sa r9 270-80x pa me interesuje sta je sa tim kartama, znam da ih danas nema puno po oglasima a verujem da ih nema puno ni u rudnicima. Predpostavljam da su vecinom zamenjene novijim modelima ali sta ste uradili sa tim matorim lopatama?
 
To su izdrzljive mrcine, asusi 280x/7970 tenkovi i dan danas kao da su iz radnje izasli, i sam posedujem 8 primerka koji stoje sa strane zbog neisplativosti mininga jer nemam povoljnu struju a i ne prodaju mi se po ceni neke 7850 1gb grafike

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
7850, 270(x), 7950 ... "one rade u rudniku , i zivot im nije lak" .. nema gasenje nema stajanja , rade bar 8 sati dnevno minimum (10) , vataju jeftinu struju, poneka pauzira , metar dana i op uskoci malo da protegne noge. ispravne, imaju nesto prasine , ali se ispod te fine prasine i dalje vidi sjaj...
 
Kao i čovek, ako leži i ne vežba, bez obzira što je mlad i jak -trokira. Tako i grafa. Vala ima se naplatiti rudarska grafa sa dodatkom za održavanje kondicije i top forme. Kako one trokirane u kutijama mogu biti fit kao naše rudarske, nabildovane :D
 
ja garantujem da svaku danasnju grafu ima da sahrane te stare mrcine 280x kao da us izasle iz radnje i dan danas sljakaju i hladne su ko led ...redovan servis posle garancije svakog proleca se podrazumeva
 
A kao veliki servis zamena kulera na 5
3 godine (barem kod nekih modelA)
 
Nazad
Vrh Dno