Šta je novo?

Potencijalno prebacivanje u MTS

Pioneerko

Slavan
Učlanjen(a)
15.12.2005
Poruke
873
Poena
320
Ukratko, godinama sam korisnik Sbb-a, ali konstantno imam neke probleme, konkretno sa Trio Gold paketom u kom mi net stalno puca.
Razmisljam da se prebacim u Mts, ali i od njih imam neke strahove od ranije.
Onaj BoX3 paket na papiru deluje kao ok ponuda za moje potrebe (a i u zgradi imam optiku, pa verujem da je to dodatni plus).
Imam i svoj prilicno dobar ruter, pa mi ne predstavlja problem uredjaj koji ce oni da isporuce.
Ono sto me zanima je sledece:
- kvalitet slike na TV mts vs sbb
- stabilnost konekcije neta

Sve ostalo mi je nebitno. Mobilni paketi me ne zanimaju. Gomila nekih posebih tv kanala me ne zanima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam u Beogradu, a prešao sam sa D3i SBB na MTS TV, slika mi se čini ista, mada ja ne gledam TV, prvenstveno supruga. HD kanali su fantastični, na SONY 42" TV-u.

Što se tiče neta, optika 150/20 kod mene, mada mi već mesecima radi na 1000/20, tj. varira nekad je 700/20, nekad 900/20. Pretpostavljam da će kad tad neki tehničar da primeti i ograniči me na ugovorom propisanu brzinu. Od avgusta do sada nijedan prekid nisam imao.
 
MTS televiziju nisam koristio ali internet jesam. Više godina prvo ADSL pa VDSL. Svo to vreme mnogo više moj stan bio bez struje nego što nisam imao Internet kad ima struje. Prekida interneta se praktično ne sećam. Verujem da optika može da bude samo bolja.
 
@Pioneerko
Posto ti je stabilan net najbitniji, optika je broj 1 pa puno praznih mesta pa ostalo...
Ako si nasao MTS fiber paket koji ti odgovara cenom/brzinom/izborom tv kanala, slobodno predji kod njih.
I savet na kraju, ne otkazuj drugi net dok ti MTS ne prikljuci sve i pusti uslugu, bilo je par slucajeva ovde na forumu da se stavi oprema kod korisnika i da posle cekaju dan, dva, tri dok ukljuce uslugu...
 
Hvala svima za savete, videcu ovih dana sta mi je najbolja opcija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno