Šta je novo?

Srafcigeri set preporuka?

dragancce

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2005
Poruke
307
Poena
330
Drugari,
preporucite mi ako koristite ili znate neki ne mnogo skup set srafcigera za racunare. Kupio sam neke kineske pojedose se odma. Klasicne srafcigere , naravno imam, ali sam juce hteo da otvorim graficku da je malo ocistim i ona odozgo ima one *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske srafove, dodju kao mali imbus i to otvara samo takav srafciger.
Unapred zahvalan
 
Drugari,
preporucite mi ako koristite ili znate neki ne mnogo skup set srafcigera za racunare. Kupio sam neke kineske pojedose se odma. Klasicne srafcigere , naravno imam, ali sam juce hteo da otvorim graficku da je malo ocistim i ona odozgo ima one *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske srafove, dodju kao mali imbus i to otvara samo takav srafciger.
Unapred zahvalan
Ako si iz Bg imas na buvljaku set sravcigera mislim da je bio 700 din znaci iam sve moguce nisu nesto ali mene sluze vec 1 godinu ako hoces mogu da ti slikam

Послато са LG-K430 уз помоћ Тапатока
 
Ako si iz Bg imas na buvljaku set sravcigera mislim da je bio 700 din znaci iam sve moguce nisu nesto ali mene sluze vec 1 godinu ako hoces mogu da ti slikam

Послато са LG-K430 уз помоћ Тапатока

Iz Nisa sam, ali slikaj mi ako mozes da pogledam kod nas da li ima.

Ovaj Xiaomi set mi izgleda odlicno ali je malo skuplji ako sam lepo video ovo oko 25 dolara.
 
У прошлонедељном Лидл каталогу су били неки алати, електрична шрафилица (или како се то већ зове) са 26 врхова за 1.699 или некакав комплет алата где је било и разних шрафцигера са наставцима и неки тзв часовничарски и нешто стандардног алата за 699. Не знам какав је квалитет али ми не делује скупо.

Нашао сам и оригинал сајт, то су неки Parkside и Powerfix Lidl алати.

https://www.lidl.de/de/parkside-akku-stabschrauber-pssa-3-6-d4/p280032
https://www.lidl.de/de/powerfix-werkzeugsatz-26-teilig/p268386
 
Nikada se ne isplati kupovati jeftin alat. Kad tad se zažali jer otkaže baš kada je najpotrebniji (što bi rekao Marfi).
 
Slike su malo losije ali sta je tu je,od nastavaka ima sve sto je meni bilo potrebno za tu cenu je super.
5123eabae15224f0614d0a502f908541.jpg
5d28fd1ff45bb17844a89237c897e86d.jpg


Послато са LG-K430 уз помоћ Тапатока
 
Jel si bio do Unimarka? Trebalo bi da imaju nesto

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ako ne nadjem na buvljaku, onda cu vervoatno da porucim ove sa alija, ako kazes da su dobri da nisu ko ovi nasi kineski.
 
Set bitova sličan ovom sam kupio pre nekih 10+ godina, dušu mu vadio, još uvek radi:
http://www.alati.co.rs/metabo_sedamdetesojednodelna_garnitura_bitova/

Kvalitetni su bitovi (metabo), a meni je zgodno što ponesem jedan šrafciger i kutijicu s (lepo složenim) bitovima - ne moram vući 10 različitih.

Odvijač za bitove sam uzeo u Wobby-ju, bio je jeftin. Najobičniji, bez "račne" - ti sa račnom su mi se loše pokazali, čak i Bosch.
Na najlonu sam našao i kratki šrafciger za bitove (onaj dužine oko 5 cm, za nepristupačne delove).

Naravno, pogotovo za servis (ako se ne nosi), komplet pojedinačnih šrafcigera može biti zgodan, ali uz komplet bitova, pojedinačni se mogu kupovati spram prioriteta - koji se najviše koristi, za kakve šrafove je potreban duži, klasičan šrafciger...
Za to bih mogao preporučiti Unior kao najjeftiniji koji nije katastrofalan.

Sa jeftinim alatom sam se uvek pokajao - kad god ga koristiš presedne ti. Kvalitetniji zaboraviš koliko si platio, a služi super - i traje.

To je bar moje neko razmišljanje & viđenje - svako bira sebi, spram afiniteta & budžeta.
 
Nazad
Vrh Dno