Šta je novo?

Laptop - misljenje?

Ipak mislim da njemu ne treba za gejming, on to nece osetiti u radu a mnogo jeftinija konfa od one koje on gleda, za ostatak para vodi curu na veceru :) + ima veci SSD
 
To za ssd mi je odmah upalo u oci, ali kontam lako se dokupi jos prostora. Nadam se da ima m.2 slot.
I ovaj Dell je zanimljiv, naravno uz jos 4gb rama obavezno. Jedino ne znam kakva je ova radeon r7 grafa. Pretpostavljam da je jaca od vege? Iako sam rekao da nije prioritet ne bi valjalo da je slabija.
Jedino sto moze da bude odvracajuci faktor za Dell je boja. Laptop je za sestru, pa nece valjati ako imaju samo plavi. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dobar i on. Mozda malo slabija grafa, ali vise memorije.
Na kraju cu joj pokazati sve vase predloge, zajedno sa onim mojim, pa nek uzme sta joj se navise svidja. Zensko je to. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Obrati pažnju sa AMD-om, dosta ljudi se žali da nema odgovarajućih drajvera za pojedine modele. Ovo se odnosi na laptopove sa Vega grafikom, modeli sa radeon grafikom nemaju tih problema jer se drajveri redovno ažuriraju. Čisto skrećem pažnju da prilikom izbora proveriš da li postoje problemi sa dotičnim modelom.


edit: Ovu informaciju sam pročitao na reditu, nisam primetio da se neko sa foruma žalio na ovaj problem.
 
Poslednja izmena:
To za ssd mi je odmah upalo u oci, ali kontam lako se dokupi jos prostora. Nadam se da ima m.2 slot.
I ovaj Dell je zanimljiv, naravno uz jos 4gb rama obavezno. Jedino ne znam kakva je ova radeon r7 grafa. Pretpostavljam da je jaca od vege? Iako sam rekao da nije prioritet ne bi valjalo da je slabija.
Jedino sto moze da bude odvracajuci faktor za Dell je boja. Laptop je za sestru, pa nece valjati ako imaju samo plavi. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

:whip: Neke zenske osobe vole plavu boju, a i kasnije kada dosadi ili zastari lakse ide u prodaju polovnjaka jer smo poznat narod da patimo od cudnih boja :-devil-:
 
Potreban laptop za fax i posao. Igrice nisu bitne. Isao sam na jak cpu i obavezan ssd. S obzirom da se na njemu igrice ne igraju, mislim da ce i vega rx 10 zavrsavati posao, iako je integrusa.
Vase misljenje, ili predlog za neki mozda bolji po slicnoj ceni?
https://m.gigatron.rs/laptop_racunari/lenovo_ideapad_330-15arr_sivi_-_81d20086ya-162025

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ma meni nije jasno šta u ovom laptopu vredi 70 000 dinara s obzirom da je AMD drastično oborio cijene svojih procesora,još je ovo verzija u laptopu.Ja za ovaj laptop ne bi dao više od nekih 350 eura.Još 128 GB SSD pa to će ti se začas zapuniti sa win 10 updejtima,a sam taj ssd nije više od 30-40 eura.
 
350e za ryzen 7? Ok

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ma meni nije jasno šta u ovom laptopu vredi 70 000 dinara s obzirom da je AMD drastično oborio cijene svojih procesora,još je ovo verzija u laptopu.Ja za ovaj laptop ne bi dao više od nekih 350 eura.Još 128 GB SSD pa to će ti se začas zapuniti sa win 10 updejtima,a sam taj ssd nije više od 30-40 eura.
Kako volim ovako strucne i nadasve preko potrebne odgovore.
Odokativnom metodom molim te odredi sta tebi vredi 70.000 pa nadji isti taj po toj ceni, pa se onda opet vrati na stanje na trzistu i realnost a ne na zelje i mastarije...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
AMD Ryzen 7 2700U je jaci od nekih i7 procesora za laptopove tako da laptopovi sa tim procesorom i treba da budu skuplji , glupost nevidjenja da treba da vrede 350 evra , ko je lud da ti da za 350 evra nov i7 laptop u domacoj prodavnici.
 
Ja jesam trazio savet (misljenje) i cenim svaki vas komentar, ali kod doticnog mi je sve bilo jasno kad je napisao da bi za njega dao max 350e. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno