Šta je novo?

Ryzen 3 1200, "problem" sa OC

ShadowOps

Cenjen
Učlanjen(a)
23.09.2018
Poruke
559
Poena
135
Kao prvo nikad nisam radio OC procesora, imam maticnu plocu ASUS Prime A320M-K I u biosu nema opcija da se procesor overklokuje. E sad, skinuo sam AMD Ryzen Master I tamo radim overklokovanje ali posle svake promene mora racunar da se restartuje. Da li moze nekako taj jedan profil non stop da bude aktivan, da se ne vraca na default profil posle svakog novog paljenja racunara?
Pokusao sam vec da nadjem slicnu temu na forumu ali nisam uspeo.
Hvala unapred.
 
Kao prvo nikad nisam radio OC procesora, imam maticnu plocu ASUS Prime A320M-K I u biosu nema opcija da se procesor overklokuje. E sad, skinuo sam AMD Ryzen Master I tamo radim overklokovanje ali posle svake promene mora racunar da se restartuje. Da li moze nekako taj jedan profil non stop da bude aktivan, da se ne vraca na default profil posle svakog novog paljenja racunara?
Pokusao sam vec da nadjem slicnu temu na forumu ali nisam uspeo.
Hvala unapred.
AMD Ryzen Master nema opciju "apply at startup". Alternativa ovom software-u može da bude Asus Zenstates, ali je aplikacija bagovita i može ti se desiti da računar uđe u neki čudan loop pri boot-u ili ide u plave ekrane. Mislim da si osuđen na svakodnevnu manuelnu OC gimnastiku..

Naravno, ispraviće me Kolege ako grešim. Pozz

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Na A320 plocama ne postoji opcija za OC procesora.
 
Hvala obojici na odgovorima i objasnjenju, pozdrav..
 
Nazad
Vrh Dno