Šta je novo?

Budžetski miš sa kršetnim skrol točkićem

mean_machine

Slavan
Učlanjen(a)
24.01.2006
Poruke
1,300
Poena
350
Imao sam MS imperator i kod njega je isti zezao pa je zamenjen pa je opet zamenjen sa V2 verzijom, i točkić relativno brzo krene da preskače. Uzeh neki Hamin bežični miš koji nije budžetski (preko 2000din) i možda ga koristim dva meseca i kod njega krenuo da zeza skrol, isti problem ko kod MS sa točkićem.

Pa pošto planiram da ga reklamiram a imaću pravo na povraćaj novca zanima me koji bi miševi imaju kršten skrol a da ne koštaju previše, bitno mi je da ima back taster ostalo mi nije toliko bitno.
 
Nemoj uzimati HP Z3700, posle 10 dana skrol počeo čudno da se ponaša. I moja preporuka ide za A4Tech, za relativno malo novca prodaju proizvode zavidnog kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
И мој глас иде за Bloody V7. Имам га већ пар година и ради савршено.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
+1, imam Bloody V7 par godina, i skroz i dalje kao i prvi dan.
Takođe sam imao problema sa skrolom na miševima generalno, uvek crknu posle nekog vremena.
Ovaj je super

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja imam 2 A4T trenutno, jedan je bas V7M, drugi je X7-48 (nesto tako, nije cela oznaka to).
V7M ima zgodniji tockic, ali je na X748 trajniji (cini mi se), i uopste misonja ima bolji odziv i preciznost.
 
Zanimljiv mis lici na MX master, jel moze link gde si ga video za te pare?

Uračunaj i 20% na cenu za pdv i 150 din za poštu. Ako prođeš bez pdv-a, još bolje, ali nemoj baš računati da će biti 22 dolara.

Ne vidim ni ja Rapoo nigde za taj novac sada. Ovo sada što traže ispadne zaista mnogo kad se uračuna i pdv (ide ka ceni od 40e).

Ako i bude negde dobre cene za njega, biće verovatno na Joybuy-u: https://www.joybuy.com/600145533.html
 
Da, joybuy. Toliko je koštao u tom trenutku, citirao sam cenu sa sajta. Sad su kao ukinuli popust, ali vratiće ga. Uvek je na nekom popustu, samo treba proveravati s vremena na vreme.

Fenomenalan miš za te pare, godinu dana ga akam i još nije poklekao. Softverska podrška mu nije naročita, ko voli da programira dodatne tastere, nerviraće se. Ali opet, za te pare..

Meni je stigao a da ga pošta nije otvarala, ni carina, ni PDV, ništa... Ali na to ne treba računati, naravno.
 
Uračunaj i 20% na cenu za pdv i 150 din za poštu. Ako prođeš bez pdv-a, još bolje, ali nemoj baš računati da će biti 22 dolara.

Ne vidim ni ja Rapoo nigde za taj novac sada. Ovo sada što traže ispadne zaista mnogo kad se uračuna i pdv (ide ka ceni od 40e).

Ako i bude negde dobre cene za njega, biće verovatno na Joybuy-u: https://www.joybuy.com/600145533.html

Narucio sam posto je sad na akciji 24.5$.
 
sto se tice A4 Tech Bloody V7M - mene sluzio fino 2 godine i odjednom stradao senzor. Dok traju jesu dobri ali i par prijatelja koji su ga posedovalii kazu da im je stradao jos u prvoj godini. Mada za 2000 dinara ne verujem da ima bolje.
 
Poslednja izmena:
Da li možda neko zna da li je Rapoo MT750 manji od MX Revolution?

Pitam zato što imam malo manje šake pa bi mi odgovaralo i ako je za nijansu manji.

I da li je scroll click upotrebljiv za gaming u smislu da nije previše tvrd?
 
Imam A4 Bloody V7 radi ko i prvog dana posle nekoliko godina veoma *nasilnog koriscenja, stoga apsolutna preporuka !

*igram iz fotelje pa minimum 2 puta na dan zapnem za kabel kada ustajem pa mis tresne o zemlju :D
 
Nazad
Vrh Dno