Šta je novo?

rts planeta i hrti - skidanje sadrzaja

novikorisnik

Cenjen
Učlanjen(a)
15.06.2012
Poruke
15
Poena
154
mislim da je ovo pravo mesto za ovo pitanje (s obzirom da postoji i tema o mts tv go).

naime, zanima me da li postoji neki način za snimanje (a da nije screen capture) sadržaja sa rts planete i hrti?

vidim da programčić livestremer ima dodatak za hrti, ali to ništa ne radi.

hvala unapred
 
Jel se desilo nekome na RTS PLaneti da mu traži pretplatu za gledanje sadržaja najednom, sa onim obaveštenjem da mora da se plati ako pristupaš van Srbije, a iz Srbije si...
 
Jel se desilo nekome na RTS PLaneti da mu traži pretplatu za gledanje sadržaja najednom, sa onim obaveštenjem da mora da se plati ako pristupaš van Srbije, a iz Srbije si...

Meni se to isto dešava. Ne znam kako da rešim taj problem. Iz Srbije sam a nemam pristup sadržaju.
 
Otkad imaš nalog? Ja sam napravio pre par dana, i logovao se sa 3 različita provajdera i isto.

Piše lepo da je sav sadržaj besplatan i dostupan u Srbiji...
 
I kad ti je nastala blokada? Poslaću mejl da vidim šta je u pitanju...
 
I kod mene ima neki katancic.
 

Prilozi

  • pl.jpg
    pl.jpg
    277.3 KB · Pregleda: 153
  • pl2.jpg
    pl2.jpg
    132.7 KB · Pregleda: 136
To je to.

Biće da je nešto do njih, i drug mi reče da i on ima blokadu.
 
Isto i kod mene katanac, traži plaćanje.
 
Meni je od jutros sve okej. Nemam više katanac na bilo kom sadržaju. Izgleda da je bilo nešto do njih.
 
Jeste proradilo, meni su jos u nedelju odgovorili na mejl da nesto cackaju.
Sto se tice skidanja, probao sam Stream video downloader za Chrome i ne radi.
 
Potrazi program srpska planeta,ima opciju recording, a da li radi trenutno nisam siguran
 
Da li je nekako moguće da se gleda bioskop na ovom strimingu u HD-u jer je kod mene max 576p?
 
Nazad
Vrh Dno