Šta je novo?

Gde kupiti RGB LED adapter (Napajanje ima RFB Fan, ploca nema ulaz)

Cyclonus

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
17.07.2013
Poruke
23
Poena
54
Kao sto naslov kaze, imam Raidmax 735W RGB napajanje ( http://www.raidmax.com/psu_rx-735ap-r.html ), a imam stariju 1150 plocu koja nema konektor da bi vent svetleo, pa me zanima da li neko mozda zna gde bih kod nas u nekoj od radnji ili oglasima uopste, mogao da nadjem nesto sto bi premostilo funkciju poput nekakvog adaptera, koji trazim vec neko vreme sa neuspehom.

Hvala unapred!
 
Možda COOLERMASTER RGB LED Controller ako je kompatibilan sa ventovima, koji ima kod nas, u oglasima ima i drugih proizvođača, samo nije baš jeftino.
 
Uzmi sa alija jednostavno neki klasican 12V RGB kontroler sa daljincem i eto. Ne mora na plocu. Ako bas hoces na plocu i da kontrolises iz software-a, onda CM-ov RGB kontroler radi posao.
 
Njemu treba kontroler, a ne vent :D
Nema on IR/wifi/bluetooth kontroler unutar napajanja, tako da mu nista ne znaci daljinac.
 
Poslednja izmena:
Njemu treba kontroler, a ne vent :D
Nema on IR/wifi/bluetooth kontroler unutar napajanja, tako da mu nista ne znaci daljinac.

Included in delivery:
1x 120 mm RGB fan, 1x RF remote control, 1x digital RGB adapter cable,
1x receiver cable, 4x silicone screw, 4x metal screw, 1x user manual

Ventilator je visak za ono sto njemu treba, zato je i bio predlog. Ali kako god...
 
Included in delivery:
1x 120 mm RGB fan, 1x RF remote control, 1x digital RGB adapter cable,
1x receiver cable, 4x silicone screw, 4x metal screw, 1x user manual

Ventilator je visak za ono sto njemu treba, zato je i bio predlog. Ali kako god...

Ja i dalje ne vidim nigde kontroler. E sad jedino ako to nije receiver cable ali.. nigde ga na slikama nema.
 
Nazad
Vrh Dno