Šta je novo?

ZTE F660 MTS/TELEKOM admin sifra?

demoz

Poštovan
Učlanjen(a)
18.12.2017
Poruke
7
Poena
51
Da li zna neko admin kredencijale od novog rutera za optiku ?
 
Da li ste probali admin/ztonpk ili admin/tzlkisonpk ?

Sve moguce kombinacije... izgleda da su go*nari disable-ovali admin nalog.. vec sva podesavanja idu preko TR069 preko njihovih konfiguracionih servera. Takodje je i telnet iskljucen na ruteru.

Daju nam mocan uredjaj koji ima tonu funkcionalnosti i dozvole nam da konfigurisemo WIFI samo.
 
Ja sam probao sve ali bez uspeha. Član @lakisa94 je uspeo ali nije podelio sa nama sa jeftinijim ulaznicama 🙂
Mislim da je @lakisa94 preko "super nove" dobio ruter, iako pise MTS ne mora da znači da je ista konfiguracija..

@nekad_bio_SOKO ako nemaš neku konfiguraciju na ruteru, možes da probas da resetujes ruter bez ONT kabla pa da probaš da se uloguješ sa :
  • Username: superadmin
  • Password: r0[+$Qz@5g4pIB6Xd3T,
Source: https://telesrbija.com/spisak-svih-sifri-za-mts-modeme-na-jednom-mestu

Opis iz source:

Kod:
[B]Napomena[/B]: Ukoliko navedena šifra ne radi, isključite optički kabl iz ONT-a, i resetujte ONT (modem) na fabrička podešavanja. Zatim, bez spajanja optičkog kabla, povežite se na ONT i ulogujte se sa navedenom šifrom, i onda promenite lozinku [B]admin[/B] naloga. Nakon toga ugasite ONT, spojite optički kabl i upalite ga ponovo. Dalje koristite novu šifru koju ste postavili za logovanje.
Kako imam gomilu stvari setovano, ne mogu da priustim downtime da probam ovo :) ali bih cenio feedback ako probaš.
 
Takođe ne bi bilo loše probati i druge sifre sa linka, jer ovaj username i pass je za super novu.
 
Malo sam trolovao pa sam zaboravio da okacim...

Ruter je MTS, njihova optika u box 3 paketu. Pricao sam sa likom koji je trebao da mi podesi ruter u bridge mod pa se nije snasao i bio je u fazonu "ti ces ocigledno znati sta treba da se radi, ja cu da markiram tiket kao uradjen, evo ti sifra pa ti podesi"

  • Username: admin
  • Password: zt3f66o
Uzivajte!
 
Napokon nađoh vremena da probam ovu kombinaciju user-a i password-a i mogu da konstatujem da radi.
Nisam uspeo da nađem kako da bindujem port, tj. da iptv prebacim da može i preko wifi da radi. Ako je neko voljan da pomogne da rešimo ovaj problem?
 
Nazad
Vrh Dno