Šta je novo?

Warcraft III Reforged

Bice cist bedak ako ne budu dodali barem nesto price, i kampanje koje nisu iste kao u originalu... nadam se da inace niko nece platiti samo zbog 4K rezolucije :)
 
Piše lepo šta je Reforged edition, sve staro, osim:
Enjoy an epic saga retold with over four hours of reshot cutscenes and updated voice-overs that breathe new life into the earliest renditions of Azeroth’s key characters

Ko voli taj će i da plati. Ja da mogu, imam vremena/mogućnosti da igram online real time igru platio bih još sinoć.
 
Koliko ljudi igra obican War3 (mislim i na RoC i na TFT, ali samo na melee partije)?
Mislim da bi isti bio zaboravljen odavno, da nema DotA AllStars.
 
Da li jos uvek moze da se igra DOTA? Ne mislim na onu fensi verziju nego na onu prvu. Igrao sam ranije preko garene, a sad vidim da toga vise nema.
 
Ja igram preko Xpama i dalje ponekad :)

Sto ne radi GArena?
 
Stvarno ne znam sto je pukla garena. Ima par godina.. Jedno vreme sam se navukao i cim dodjem sa posla palim pa sve dok mi oci ne ispadnu. Na kraju sam morao da obrisem i izadjem na svetlost. [emoji16][emoji1]
 
Gameranger,

Trenutno ima online oko 50+ partija, na nekima piše DOTA.
 
Da li jos uvek moze da se igra DOTA? Ne mislim na onu fensi verziju nego na onu prvu. Igrao sam ranije preko garene, a sad vidim da toga vise nema.

Igra se jos dota na battlenet-u, verzije pre one sto je dracolish izbacio sto je kopija dota 2-e (nju niko ne igra) kao i ostale mape, ali blizzard hoce posto poto da unisti ono malo igraca sto igra costume wc3 mape. Sad su dosli na fantasticnu ideju da uklone botove koji hostuju gejmove, pa da bude kao pre, da ti hostujes igru, naravno nema nikakav stats recording, da ne pominjem sta se desava sa gejmom kada host liva... To nameravaju da urade sa sledecim patch-om, neke zajednice kao na primer ENT, vec su razvile svoje privatne servere, i kada dodje taj dan da se botovi uklone sa batttlenet-a ( sa sledecim patch-om ) njihovi igraci vise nece igrati na battlenet-u nego na privatnom ENT server-u. Neki botovi sto su hostovali mape tipa dota, legion td, x hero siege itd, kao na primer OHS su prestali sa hostovanjem, a developeri su ih uveravali do pre mesec dana da nece dirati botove.. Ma stoka, gledaju samo lovu da uzmu, jasno mi je zasto se gase botovi.

Imas alternativa tipa eurobattle.net sto je privatan server, RGC- ranked gaming client, imas i game ranger, ali on mi je smece. RGC ti je mozda i najbolji ako igras dotu samo..

Garena je davno ugasena, prica se da im je valve platio valjda da bi svi presli na dota 2, ne znam, garena je bila fantasticna sto se tice RPG mapa u wc3, odlican community smo imali tamo... vamp fire, dota, are you a lucker, solar conquest... Epske mape. Ni dan danas ne mogu garenu da prezalim zbog toga... Jeste da je bilo hacker-a i svacega sa dotom ali druge mape su bile ok, posebno kada igras sa 50 ljudi koji se svi znaju izmedju sebe i ne varaju, nego igraju te mape radi zabave a ne jurenja ne znam cega.

Nadao sam se da cemo videti konacno wc4, ali nista od toga izgleda, a za ovo mi ne pada na pamet da im i centa dam, kad vidim sta rade wc3 sad. Ako uklone botove, ja licno prelazim na eurobattle.net server i cao zdravo, ne pada mi na pamet da cekam 30min da starta 1 gejm jer ce biti 200 hostova i jos kad taj gejm pocne host liva, i ti dobijes ''you are disconnected''
 
Poslednja izmena:
^zadnji pasus je odlican opis Warcraft igara prvih godina/decenije :)

Za obican remaster ne da ne zelim da im dam centa, nego zelim da propadne, a nemam generalno ni blizu tog "da losim ljudima crkne krava" ;)
 
Neće biti dž za one koji već imaju WC3? Ne dam pare onda :)
 
Originalni WC3 će verovatno svima dati free, kao što je bio slučaj i sa SC.
 
Ne znam gospodo, mislim da se nepotrebno drami. Nikako udovoljiti kao i uvek :)

Ja sam pljunuo 30e još sinoć, i to iz sledećih razloga:

- Kompletan vizuelni remaster igre za koju imam vezano mnogo uspomena iz detinjstva, novi silni sati online igranja
- Novi talas modova sa novim wc3 editorom
- Remaster svih legendarnih cinematika. Možda napokon dobijemo i Illidan vs Arthas kao što je bilo planirano još onda
- Šansa da se podrži igra što možda indirektno dovede do punokrvnog nastavka
- Prilika da nateram suprugu da pređe igru :D
 
Poslednja izmena:
Da, napokon cemo dobiti TAJ cinematic, to su izgleda potvrdili.
 
Mogli su celu novu pricu umesto iste kampanje... bilo bi 5 minuta vise posla, ako je suditi po tome kakva je SC2 prica ispala :)
 
Texture/model i UI pack na starom enginu sa starim contentom. Zasto ne bi? U Starcraft editoru se ovo pravi za par meseci, tim ispod 5 ljudi :d.
 
Slobodno napravi sa timom od 5 ljudi, vama bi platio duplo, tj. $60 :p
 
Texture/model i UI pack na starom enginu sa starim contentom. Zasto ne bi? U Starcraft editoru se ovo pravi za par meseci, tim ispod 5 ljudi :d.

Napravi razliku između SC remastera i ovoga...ono što ovde rade ne da tim od 5 ljudi ne bi uradio za par meseci, nego je velika šansa da bih svakog čoveka iz tog tima zamenio barem 3 puta pre nego što bi se projekat priveo kraju.
Ovo je projekat za minimum 25 ljudi, sasvim moguće da je i preko toga
 
Koja je razlika?

Projekat jeste za 25 ljudi u kompaniji Activision Blizzard, to ne znaci da mora toliko. Koliko ljudi radi na LoLu, a koliko bi minimalno bilo potrebno da se napravi to isto? Mozda ga ja malo preterah ali poenta i dalje stoji, cak i da je 25, to je par meseci rada. Ja cu ga svakako kupiti, kupio bih ga i da je 80$, ali u svakom slucaju cena jeste bezobrazna.

Uporedi sa cenom OW i koliko je tu bilo i bice posla, mozes slobodno da ne racunas one cinematice od po 5-10 mina koji izlaze svakih mesec-par meseci, pa ces shvatiti o cemu pricam.
 

Izgleda da neće da bude baš 1:1 replika.
Koliko se sećam, u ovoj misiji (u originalu) startuješ gore desno, a ovde je dole.
I nekako je ekran dosta uži, što mi se baš i ne dojmi zbog manje preglednosti.

Još uvek nema tu fluidnost originalnog WC3, ali će valjda budžiti i to, dok ne izađe.
Ako ništa drugo, Blizzard još uvek ima renome da izdaje ispeglane igre.
 
Hocu klincu da uzmem Warcraft 3 Reforged. Ako uzmem na EU Battlenet storeu za eure, da li ce moci da koristi na UK Battlenet nalogu?
 
Poslednja izmena:
Od kad postoji UK battle net van EU battle net-a?
 
Je l neko probao? Vredi?


Edit:

as well as because some are under the impression that the game has been significantly downgraded from its Blizzcon 2018 reveal. This is due to unfulfilled promises such as cinematic cutscenes which have been scrapped

...
 
Poslednja izmena:
Ovo vredi ako padne na 10$ na nekom popustu..
 
Nema arranged team, nema ladder... Ne mozes da gledas svoj a ni profile ostalih igraca. ko god je igrao stari W3 multiplayer smorice se ko plovak. Posto me ne interesuje previse kampanja trazio sam refund, sto se mene tice - bas su ga sjebali....
 
Nazad
Vrh Dno