Šta je novo?

Mogućnost korišćenja samo 2G mreže prilikom razgovora

acapn91

Poštovan
Učlanjen(a)
02.05.2015
Poruke
833
Poena
80
U poslednje vreme, pogotovo u poslednjih nekoliko dana imam problema prilikom razgovora, tačnije sagovornika čujem tek posle svake druge ili treće rečenice, pritom razgovori seckaju. U pitanju je mts mreža.

Mislio sam da je problem u telefonu - nije. Ubacio sam karticu u telefon na kome sve radi kako treba, takođe uradio sam suprotnu stvar, ubacio sam svoju karticu u drugi telefon međutim i tamo svi pozivi seckaju.

Malopre sam kao tip mreže izabrao 2G only, i pozivi ne seckaju, sve radi najnormalnije. Pitanje je da li je moguće i da li negde postoji opcija da se za razgovore umesto 3G koristi 2G? Gledajući po podešavanjima nisam naišao na takvu opciju.

P.S poslao sam mts-u prigovor na kvalitet mreže i detaljno objasnio problem, očekujem da mi se jave, ali kako to može potrajati danima a ja svakodnevno obavim dosta poziva, želio bih makar privremeno da sam rešim ovaj problem. Uzgred, drugi u okolini koji koriste takođe mts nemaju taj problem, tako da pretpostavljam da nije problem u predajniku.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Zameni karticu. Ukljuce te za 10min i gotovo
 
Nazad
Vrh Dno