Šta je novo?

Podrži Honor 8X i osvoji nagradu

Honor Srbija

Zvanični perdstavnik
Vendor
Učlanjen(a)
15.01.2018
Poruke
136
Poena
60
Cheer for Honor8X 1128-520.jpg

Od danas do 09. novembra, pozivamo vas da u ovoj temi napišete šta vam se najviše dopada kod Honor 8X telefona.
Više o samom telefonu možete saznati u Benchmark testu ili videu:



Ukoliko ste već vlasnik ovog modela, postovanjem slike računa možete uvećati svoje šanse da budete izabrani.

09. novembra biće izabrana 3 učesnika koji će osvojiti po par Honor Bluetooth slušalica.
honorbt.png
 
Mislim da odavno nisam kvalitetniji telefon koristio, baterija izgura lagano dva dana a miljenik sam pubg-ja i lightroom-a što znači da procesor u kombinaciji sa gpu turbo-om predstavlja dobitnu kombinciju kako za igranje igara tako i za obradu fotografija koje su fotografisane i vec obradjene ai softverom, a mesta (128gb) ima sasvim dovoljno a ekran je fantastican i dovoljno velik da svaki sadržaj bude pregledan sa uživanjem, sve u svemu pun pogodak i toplo ga preporučujem svima jer telefon vredi.
Takodje želim da se zahvalim kompaniji Honor koja mi je omogućila u saradnji sa Benchmark redakcijom da prisustvujem oficijalnom predstavljanju modela 8x u Pragu.


4dca8fc47c5ca73dec7a636cdcf0cd4b.jpg


Nemam račun jer sam dobio na poklon telefon od svog idola lično, ali bih ga svakako kupio da nije reč o poklonu. [emoji471]
 
Zahvaljujuci @Honor Srbija i @Benchmark redakciji dobio sam priliku da prisustvujem predstavljanju Honor 8X u Pragu, priliku da koristim telefon i upoznam se sa njegovim karakteristikama. Iako je to bilo malo vremena za bolje upoznavanje sa uredjajem, ipak na mene je ostavio veoma dobar utisak. Pa shodno tome mogu da izdvojim stvari koje mi se dopadaju, i zbog kojih bi mogao da preporucim ovaj telefon prijateljima i forumasima.

Kada se telefon izvadi iz kutije, prva stvar koja mi se dopada i ostavlja utisak nekog flagship modela je dizajn. Plava i Crvena boja uredjaja su predstavljene fantasticno, ledja telefona koja se presijavaju pod odredjenim uglom ostavljaju odlican prvi utisak, a mozemo reci i ljubav na prvi pogled :)

Zatim dolazimo do ukljucivanja telefona gde je njegov IPS displej dosao do izrazaja, i to je druga stvar koja mi se dopala, velicina displeja sa malim bezelima, a i notch koji je po meni taman koliki treba da bude. Utisak je bio jos bolji posle malo koriscenja, jer telefon lepo lezi u ruci s obzirom na dijagoalu ekrana od 6.5" .

Tokom obilaska Praga imao sam mogucnost testiranja kamere, pa sam tako pronasao i trecu stvar koja mi se dopala, a to je dvostruka zadnja kamera 20MP +2MP koja mi je uz pomoc softvera dala dosta opcija, kao sto su : AI koji je omogucio nesto zivlje i lepse fotografije bez dodatnih podesavanja. Tu je naravno i PRO mode koji omogucava detaljno podesavanje parametara kamere, gde mogu da se dobiju veoma dobre slike. I veoma dobar Night Mode koji daje sasvim zadovoljavajuce slike u uslovima slabog osvetljna.

Pa tako i cetvrta stvar koja mi se dopala je mesto za MicroSD karticu u kucistu pored mesta za 2 sim kartice, pa je moguce koristit istovremeno 2 sim kartice i MicroSD karticu, sto kod vecine telefona nije slucaj jer koriste hybrid sim slot. Tako da je ovo veliki plus za Honor 8x.

Verujem da bih pronasao jos dosta stavri koje mi se dopadaju da je uredjaj proveo malo vise vremena samnom. Verujem da je Honoru i bio cilj da 'natera' potencijalne kupce da zavole ovaj telefon na prvi pogled i dodir sa uredjajem. Uspeli su! :wave:
 
Nemam ga ,još uvek, ali kupujem ga sigurno za mesec dana kada obnavljam ugovor u Vipu. Najviše me oduševljava ekran i dizajn. 6,5 inča spakovati u ovakvo kompaktno i prelepo kućište, nemam reči. Po mom skromnom mišljenju, najlepši telefon 2018. godine.
 
Izdvojio bih 4 stvari koje su mi zapale za oko i 8X stavile kao potencijalni budući telefon.
Prva je ekran, i to Eye Comfort režim sa TÜV sertifikatom. Dobar deo dana provodim gledajući u ekrane raznih dijagonala pa želim da budu što kvalitetniji. Noćni i Eye Comfort režim smanjuju naprezanje oka i olakšavaju dugotrajno gledanje u isti.
Druga je baterija od 3750mAh spakovana u telefon debljine 7,8mm. Sada koristim telefon sa baterijom od 4000mAh pa je 8X dostojna zamena koja nije ugrozila kapacitet baterije zbog izgleda.
Izrada telefona je treća. Dve različite teksture i nijanse na zadnjoj strani čine telefon izuzetno atraktivnim, pogotovo u plavoj boji, čak iako je u providnoj zaštiti.
Četvrta stvar koja mi se dopada je dual sim mogućnost uz zadržavanje microSD slota. Jednostavno više nema potrebe za žongliranjem između druge sim i memorijske kartice.
 
Trenutno najbolja kupovina na tržištu.
1. Senzor sa zadnje strane pa ne oduzima deo ekrana kao na P20. Po meni logično i treba da bude na zadnjoj strani.
2. Dzek 3,5mm :,,:
3. Dodatni slod za memorijsku karticu :Klanjanje
4. Jos ako ima 6 GB RAM-a:happy:
5. Cena odlična :shock:

Sve u svemu odličan 5!
 
Nisam imao tu cast (Honor ;) ) da isprobam ovog lepotana i voleo bih da se jednom i licno uverim u utiske kolega sa Bencha...
Odusevljava me cinjenica koliko je kompaktan model, kvaliete izrade, kao i specifikacije ovog midrejndzera.
U medjuvremenu, slusalice bi svakako bile dobro dosle :)
 
Zašto i kako sam izabrao Honor 8x?

Telefon po prihvatljivoj ceni nudi sve ono što mi je potrebno na telefonu (min. 4 GB RAM, Android 8, Dual SIM, jack 3.5mm, baterija dovoljno velikog kapaciteta da izdrži ceo dan "normalnog" korišćenja, display min. 6", dovoljno dobar procesor za svakodnevni rad, fingerprint na poleđii telefona, LED notifikacije).

Naravno, ima "gomila" telefona koji imaju navedne karakteristike, a za konačan izbor su presudili subjektivi kriterijumi:
- odličan dizajn i kvalitet izrade, bez preterivanja jedan od najlepših novijih telefona na tržištu
- velik display odlično upakovan tako da telefon lepo leži u ruci
- povoljna cena

Kad se sve razmotri: lep telefon odličnog dizajna sa odličnim odnosom cena/kvalitet koji zadovoljava sve moje potrebe kad je mobilni telefon u pitanju.

Nažalost, trenutno ga nema u prodaji, nadam se da će se to uskoro promeniti.
 
Honor 8x telefon je pravi,
Reč je o veoma modernoj spravi:
Interna memorija šezdeset čet'ri giga,
Za broj igrica da te nije briga.

Uz procesor kirin sedamsto deset,
Ne treba ti nikako factory reset!
Čet'ri giga rama svakome je dosta,
Za procese u pozadini mesta osta.

Dijagonala ekrana inča šest i po,
Prstima po staklu svako bi zaškrip'o!
Opremljen je čak i NFC čipom,
Da lakše deliš slike sa ekipom.

Dizajn telefona odmah te osvoji,
U crvenoj, crnoj i plavoj boji.
Šesn'est megapiksela prednja je kamera,
Kvalitetu slika ništa se ne zamera.

Iako je telefon srednje klase,
Očito da 8x iskače iz mase.
Bez sumnje budi, kad bih pare skupio,
Ovaj bih telefon kol'ko sutra kupio :)
 
Poslednja izmena:
Zahvaljujemo se svima na učešću i dobrim odgovorima.

Iako su sale944 i Dejan#7 imali odlične odgovore iz prve ruke, nakon druženja u Pragu, nadamo se da se neće ljutiti što smo ovog puta dali prednost drugima.

Čestitamo m_fcrs , chronograph i uncle_eddie koji su ovog puta izabrani!

Molimo dobitnike da nam se jave u privatnoj poruci, a uskoro će nadamo se biti i novih prilika za druženje sa Honor-om i neke nove nagrade.
 
Hvala puno na nagradi, nadam se da je stigla privatna poruka.
 
Čestitke dobitnicima!
Nema ljutnje! [emoji16]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Hvala najlepše! Poruka poslata ;)

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno