Šta je novo?

Honor 10 ili?

petrasko

Poštovan
Učlanjen(a)
28.08.2017
Poruke
122
Poena
80
Poz svima, imam Huawei p9 od oktobra 2017(godinu dana) i osećam da treba da kupim neki drugi, trenutni model koji "merkam" je honor 10 na KP za 320-330€ da li se on vise isplati u odnosu cena/kvalitet ili Huawei p20 za oko 380-400€, s tim što želim da prođem što jeftinije. Otprilike znam da je kamera, ekran i performanse jako slične na oba modela, ali me interesuje kamera, smatram da je malo bolja na p20 a da li vredi dati 70€ više samo zbog nje ? Da napomenem da je nisam neki profesionalni korisnik. Hvala unapred
 
Ovako sam rešio, sačekaću oko mesec-mesec ipo, taman će da padnu malo cene mi8 I mix 2s I poco-a, zbog izlaska mix 3, pa ću videti, najverovatnije ako padnu ispod 350€ uzeću mi8
 
Hahaha bukvalno sve što si rekao pogodio si, Mada ne igram igrice na telefonu, sem nekog fudbala i to je to, što se tiče tog "zuba" meni je on baš kul, i to mi ne smeta uopšte, sve u svemu, koji god uzmem, neću da se pokajem, a i nisam osoba koja uzima telefon zbog "marke" kao što imam drugara koji je uzeo iPhone 6 star 4 godine, ali nema veze to je jabuka kaže drugar, o bože pomozi...

Kaki zub cool, mozda na slici deluje, u praksi pravo da kazem bas i ne, ali navikao sam. To je sto je. Najidelniji bi bio mix2s+da ima sve ono sto ima Poco (istu bateriju, prednju kameru, liquid cool, 3.5 ulaz, slot za karticu i fm radio) i da ima zvuk kao Black Shark. Note 9 je po mom misljenju najbolji telefon koji ne pravi kompromise, ali kosta mnogo. Za 300e koliko kosta Poco to sto fali, brzo se zaboravi, ja sam prezadovoljan. I da imam platu 10000e opet bih uzeo Pocophone, a ne Note 9. To je isto kao da odes da jedes hamburger, jedan odlican hamburger kosta tipa 300 dinara, drugi kosta 1000din, pljeskavica je 200 grama u oba, jedina razlika je sto ovaj skuplji ima jos plus za priloge urnebes i kisele krastavce, onaj jeftiniji ima samo obicne krastavce i sve ostale moguce priloge. Imas 10000 dinara u novcaniku, koji bi uzeo?
 
Hahahahahah, e sad kad nisam umro nikad neću, bukvalno imaš najbolja poređenja, pa gledaj ovako ne bih ni ja dao 900€ za telefon čak i da ih imam, Poco se ispostavlja kao najisplativije i najlogičnije rešenje, sačekaću mesec-mesec, možda padne cena mi8-ici, a ako ne, pazarom Poco i odmah instaliram taj gcam i to je to, pogledaću i u11, ljudi mi dosta preporučuju i njega
 
Nazad
Vrh Dno