»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Test: Logitech G305

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.834

Filip Majkić
        Imamo utisak da bi G305 mogao uspeti tamo gde, naše je mišljenje, prethodni modeli Lightspeed serije nisu uspeli. Na tržištu se našlo nekoliko miševa iz ove serije, ali čak uprkos odličnim specifikacijama i mogućnostima, nisu bili u stanju da ponude jednostavan all-round miš. Upravo tu bi, deluje nam, G305 mogao da uzme svoje parče kolača. Da bude dobar i prihvatljiv gejming miš za mnoge, a istovremeno izuzetno zahvalan miš za bilo kakav vid upotrebe.
        Kao i drugi modeli iz kategorije, i ovaj stiže sa optičkim HERO senzorom (i dalje je reč o akronimu od izraza High Efficiency Rated Optical). Istovremeno, u stanju je da izađe na kraj sa apsolutno svim izazovima koje pred njega možete da stavite, zadržavajući relativno razumnu cenu koja iznosi nešto manje od 70 evra, odnosno konkretno 8200 dinara. Miš stiže u beloj i crnoj varijanti, pri čemu smo mi na test dobili - belu.

Uređaj
        Logitech G305 stiže u veoma maloj i jednostavnoj kutiji, koja je dizajnirana u skladu sa drugim kutijama G serije, te njom dominira svetlo plava boja. U samoj kutiji zatičemo miša, kratko uputstvo, te minijaturni risiver. U pakovanju se nalazi i ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Member Avatar korisnika vkozomar
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        3.814
      3. Moja mašina
        • CPU: i5 750 i Megahalem
        • MoBo: Asus p7p55d
        • RAM: 2 x 2 GB DDR3 Muskin 2000 + 1 x 4 GB patriot
        • VGA: Asus R9 270x DC2 TOP
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Crucial m500 240Gb + 2 x 250 Seagate + 1 x 640 AAKS
        • OPT: Sony Optiarc
        • Case: FD , ThermalTake 650 W
        • SND: X-Fi Elite Pro, Onkyo 805
        • LAP: Acer 5520
        • TV: Panasonic DS630E
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: CM Trigger Z, G9x, Shure 440
      4. Odlican mis, koristim ga vec 15 dana, wireless opcija radi odlicno i u gamingu. Ono sa cime se ne bih slozio ovde jeste " Prijatni klikovi, naročito glavnih tastera ". Mislim da mu je to i najveca " uslovno " mana jer su previse zvonkasti. Previse klopara taj zvuk iliti ne znam kako bih nazvao, imho da je malo tisi bila bi odlicna kupovina ali naravno ne u domacim prodavnicama u kojima je preskup. Cena trzisna mu je oko 45 eura

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •