Šta je novo?

Windows ključevi

Pa i ne treba ti aktivator.
Samo par komandi u terminalu.
 
Mozda da par puta pruduzi trial, a ovo kljucem je “trajno” (dok ih MSFT ne blokira). Kljucevi sa eBay rade na nekoliko laptopova vec par godina.
 
Jel moze neko pojasnjenje.
Posle x godina cu da instaliram svez Windows, kupio veci SSD.

Skinuo sam sa MS sajta poslednju verziju Windows 10-ke i planram sam da kupim OEM ili Retail kljuc.
U toku instalacije ukucam email, a kljuc posle instalacije.

O kakvoj skripti pricate, o KM Spico-u koji ce sam naci neki kljuc online ?
 
I nemojte odmah da kupujete kljuc, u toku instalacije izaberite “I dont have product key”, pa vidite kada se zavrsi install da li uopste treba aktivacija ili je “prepoznao” neki digital key.
 
Pa to nije nista 100%, sto naravno nisam ni ocekivao, jer bi onda svi tako 'kupovali' serial-e, pricamo o fizickim licima.
Pravna lica jelte moraju imati sto se kaze racun da su kupili full placene licence.

Nego na foru moz' da bidne, a i ne mora :)
 
Licence sa eBay meni funkcionišu već godinama na više računara.

E sada, pošto su sa eBay uklonjeni prodavci Win licenci, probao sam jednu sa Ali-ja, i ta takođe radi, za sada. Videćemo za dalje.
 
Ja i dalje vidim prodavce na ebayu, cak i one stare od kojih sam ranije kupovao.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Pa viđam ih i ja. Ali onog momenta kada kupim licencu od njih, eBay ih ukloni i transakcija se ne obavi. :(

...možda je situacija drugačija na ebay.de?!? :trust:
 
Ako hoces, probacu da ti uzmem w10 pro kada stignem popodne kuci pa cemo vidimo.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Evo ih na Aliexpress koliko hocete
 
Da li se i dalje mogu naci ovi kljucevi? Ja sam kupio za Windows 10 pre neku godinu i iskoristio ga za Windows 11 kasnije i radi.
Prijatelj mi je uzeo nov laptop i hoce da kupi kljuc, pa me pitao da mu ja uzmem ali ne vidjam ni na ebay-u ni na aliexpress-u vise.
Znate li za neki drugi sajt gde je tako jefitno ili na ova dva da ima (a da ja ne nalazim ispravno)?
 
Imaš po ovim sajtovima koji prodaju ključeve za igre, ne znam da li smem da napišem koji :)
 
@Delicious Imaš posebnu temu za to:

 
Nazad
Vrh Dno