»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 2 od ukupno 2

Tema: ID otisak problem /5s

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        16
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™ i5-4670K Processor 6M Cache, up to 3.80 GHz & COOLER MASTER MasterAir Maker 8
        • MoBo: ASUS ROG MAXIMUS VII HERO LGA1150 DDR3 M.2 SATA 6Gb/s USB 3.0 Intel Z97 ATX Motherboard
        • RAM: Kingston HyperX FURY 16GB Kit (2x8GB) 1600MHz DDR3 CL10 DIMM - Red
        • VGA: MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC DirectX 12 VR READY (GTX 970 GAMING 4G)
        • MON: ASUS MX239H 23-Inch, Full HD 1920x1080 IPS, Audio by Bang & Olufsen ICEpower HDMI VGA Frameless Moni
        • HDD: KINGSTON SSD 240GB, 2.5", SATA III, HyperX Savage
        • Case: Zalman Z-Machine GT1000 High End Gaming Case
      3. ID otisak problem /5s

Zanima me da li je moguce da je prilikom zamene ulaza za punjac stradao senzor za otisak prsta jer stalno pokazuje da je disable-ovan fingeprint i da li je moguce resiti taj problem i da li se neko susretqo sa tim problemom?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member Avatar korisnika igor88
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        4.624
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3570k
        • MoBo: Intel DZ77BH-55k
        • RAM: Kingston - KHX1600C10 2x8GB
        • VGA: ASUS GTX650TI BOOST 2GB OC (DC2OC)
        • HDD: Kingston HyperX 120GB
        • Case: Antec Sonata III Silent
        • INET: DSL
      6. MOguce da je los flet konektora i da zbog toga zeza, kineski delovi su katastrofa... drugaru sam menjao 3 proxy senzora na 6S ni sa jednim jedinim nije hteo telefon da se ukljuci upadao u boot loop... samo oridjiji na kraju odnesem onako otvoren telefon da stave flat koji valja a ne neki skart... na kraju posle jos 3 zamenjena fleta nadjose jedan koji je ispravan... strasno... vrlo lako moze biti to i kod tebe ili je serviser cviknuo malo fletic home dugmeta...

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •