Šta je novo?

MacBook Air (2018)

Molim vas ako neko zna bas iz prve ruke,da li se zaslon ovog air-a iz 2018 retina puno razlikuje od macbook pro modela 2016-2017?
Imao sam macbook pro 13 iz 2016 bez touch bara,a danas trebam uzeti air retina 2018,pa me zanima da li je bas velika razlika u panelu ta dva laptopa?

Hvala:)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Никад раније нисам имао Мек па сам се почео интересовати у последње време. Оно што сам чуо из искустава корисника да раде одлично, без штуцања и да их генерално људи користе годинама, дуже него Виндовс лаптопова, да су дуговечнији. Овај модел је најјефтинији па ме занима да ли су карактеристике довољне за просечног корисника - обрада докумената, фотографија, тако неки програми, мултимедија, интернет... Као и да ли је 128 гб простора довољно јер нпр била је промоција или можда и даље траје од 109.000 за Аир модел али 128гб?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
To je cena za stari Air, novi je 130k na akciji. Za storage ti niko ne može odgovoriti, meni je na laptopu dosta 70gb, znam ljude koji vuku 3 eksterna harda po 2 tb :)
 
Privremeno koristim Air 2019 i generalno je OK za standardnu kancelarijsku upotrebu, ali za bilo šta više od toga će verovatno biti problematično. Dovoljno je da se pokrene jedna Windows 10 virtuelna mašina sa dodeljenih 4 GB RAMa pa da krene štucanje sistema.
 
Nazad
Vrh Dno