Šta je novo?

Koji Tv Iz MTS ponude

Ni jedan. Gubiš 3/6 meseci po jedan dinar na preplati ako uzmeš uređaj. Plus ti se povećava mesečna preplata (nije sa popustom). U MTS se jedino ispalti uzeti fon na preplatu jer on ne utiče na 3/6 meseci promocije. Naravno, i uz njega ide preplata gore. Recimo kod mene. BOX 4 Crveni je 3699 din bez uređaja a sa uređajem 4299 din. 600 din razlike. 24 meseca * 600 din je 14440 koliko te više košta za 2 godine ugovora preplata ako uzmeš uređaj. E sad, ja sam uzeo fon, i pošto sam potpisivao novi ugovor (a ne produžavao stari) dobio sam 6 meseci po jedan dinar. To mu dođe da zbog fona plaćam više 18 * 600 = 10800 din, ali zato 6 meseci po dinar. 6 * 3700 (namerno stavljam bez popusta) = 22200 din ušteda. Dodatno što sam ugovor potpisao 3 meseca pre isteka starog pa sam i tu uštedeo za 3 meseca preplate.

Bolje uzmi TV na čekove ili karticu (ja recimo u gigatronu preko kombank revolving kartice uzimam do 12 meseci bez kamate). Ako potpisuješ novi ugovor uštedećeš onih 22200 din, što ti je pola cene televizora.
 
Poslednja izmena:
Da dodam, uzmi preplatu sa 6 meseci popusta a negde pazari tv na rate. Recimo 6 rata. 6 meseci imaćeš preplatu po dinar. Taman taj novac da daješ mesečno za TV. 4300 * 6 je 25800. To ti je dovoljno za neku Fox/Vox/Vivax 42-ojku.
 
Nazad
Vrh Dno