Šta je novo?

Sta posle s7 ?

Miksasvrljig

Cenjen
Učlanjen(a)
30.03.2013
Poruke
95
Poena
160
Imam s7 vec nepune 2 godine.. I razmisljam o prelasku na nesto novije.gledao sam mi 8 od jeftinijif varijanti i op6, pixel 2, s9 i p20 od skupljih. Trazim bar malo bolju kameru od ove koja je inace sasvim ok, i pribliznu bateriju. Performanse na svih ovih 5 mislim da su dobre. Ili nesto 6 ako ima..
 
S9 definitivno. Prelep, mocan, kamera u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, baterija xtra. Plus ako ubodes i sat. I nemoj s9+. On je prevelik. Ja sam ga uzeo jer nije bilo obicnog s9. Obican s9 samo tako lezi u ruci.
 
Za bolju kameru samo S9(+) ili Pixel 2(XL), s tim da je Pixel klasa za sebe sto se kamere tice.
 
Definitivno je S9+ znatno jači. Ja samo nikako da se naviknem na veličinu. Dodatno što sam bio prezadovoljan sa S7, ali bilo je šteta da ne iskoristim akciju u MTS-u kad mi je već istekao ugovor. Box 4 Crveni 6 meseci po dinar, i sve što ide uz njega. Dodatno S9+ plus sat a na sve to godinu dana garancija na staklo.
 
Izvinjavam se na OFFu, prekljuce sam bio u mediamarkt u Zenevi, i razgledao telefone. Od S9+, Note 9 , Huawei P20Pro ( nije bio Mate 20Pro), svi mi izgledaju nekako plasticno i decije u poredjenju sa Xiaomi Mix 2s koji imam. Osetis da imas nesto u ruci, sve ove koje sam razgledao, imao sam osecaj da cu ih slomiti.
 
Nazad
Vrh Dno